Zábava

Zveřejněno dne 26. 12. 2020
Nový Cyberpunk 2077 je obří průšvih
Cyberpunk 2077 je akční dobrodružství v otevřeném světě zasazené do Night City, megalopole posedlé mocí, půvabem a tělesnými modifikacemi. Vy hrajete jako V, nájemný zločinec, který pase po jedinečném implantátu, jenž je klíčem k nesmrtelnosti... 

Nejnovější herní titul z dílny polského studia CD Projekt Red, futuristický Cyberpunk 2077, na který se čekalo osm let, vzbudil hned po svém vydání obrovské kontroverze. Nová hra totiž přetéká chybami, které v očích fanoušků naprosto zastínily propracovaný herní svět i herce Keanu Reevese, který se ve hře objevil. Hráči také často kritizují špatnou optimalizaci. Aktuálně se Sony rozhodlo hru z PlayStation Store na neurčitou dobu stáhnout.


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Jaroslav Foglar
Rychlé šípy Jaroslava Foglara a Jana Fischera
ALBATROS
Kultovní český komiks, který milují celé generace malých i dospělých čtenářů, přichází v nové podobě. Rychlé šípy září, jak jste je ještě neviděli a plní tak přání svého výtvarníka Jana Fischera. Navíc poprvé ve všech variantách, které spolu s J. Foglarem vytvořili. Soubor vychází i s rozsáhlým doslovem T. Prokůpka v unikátní grafické úpravě Martina T. Peciny.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+