Zábava
Za bolševika nešlo bét bez háčka. Takže jakmile sem se rozhodnul, že hodím vegetu na véšce mávačku, začal sem shánět jinó haklbery fin. Nejblíž byla zdravka na Merhautce, ale tam mě fíra bódy vypral z futer už před dvěma járama. Takže stavárna. Vygómal sem špica podělávku. Naklapal sem k ředitelskýmu a vařim: „Stálé zdraví, náčelníku, právě ukončuju vodbornó stáž na véšce a doslechl sem se, že hledáte učitelskýho elektrotechniky.“

Zábava – celý článek
20. 11. 2021
Poté, co se filmoví a seriáloví tvůrci začali věnovat remakům starých titulů, se herní vývojáři pouštějí do podobné práce. Od letoška je například možné si zahrát vylepšenou verzi sci-fi trilogie Mass Effect. Ale má tato novinka vůbec nějaký přínos?

Zábava – celý článek
12. 11. 2021
Může desková hra kombinovat překrásnou vizuální stránku, příjemné hraní a edukační přesah? Samozřejmě že může. Stačí sáhnout po Na louce od polského autora Klemense Kalickiho, vydanou v našich luzích a hájích nakladatelstvím Blackfire. Pro našince je hra ještě atraktivnější, protože většinu zobrazené fauny i flóry má možnost potkat hned za humny.

Zábava – celý článek
6. 11. 2021
První podzimní měsíc přinesl návrat populárního seriálu Sexuální výchova, který má tak na svém kontě již třetí sérii. Kromě toho došlo k podstatnému vývoji u streamovacích služeb, jež se mají již brzy objevit v České republice. Nejde sice o potěšující zprávy, ale z dlouhodobého hlediska pozitivní rozhodně jsou.

Zábava – celý článek
27. 10. 2021
Na trhu deskových her není snadné na sebe upozornit. Mezi stovkami nádherných a originálních titulů se mnohé ztratí. Netýká se to však přírůstku od Blackfire nazvaného Světlonoš, který vaši pozornost upoutá černobílou stylizací a neobvyklým grafickým zpracováním. Skrývá ale krabice francouzského autora Cédricka Chaboussita výjimečnou hru?

Zábava – celý článek
23. 10. 2021
Po letech čekání si můžeme užívat nové střílečky ze série Far Cry. Ubisoft nám nabídl další, v pořadí šestou střílečku s velmi propracovaným prostředím a padouchem, kterému hráči musejí čelit.

Zábava – celý článek
15. 10. 2021
Před dvaceti jařinama sem bóchal jako správcovské sítě počitadel v jedné poliklinice v Brnisku. Sóčástí teho baráku byl taky šaškecové stacík pro šropály. Teda psychiatrický stacionář. Tam byl dycky těžké lochec. Aby ty kukačky doktoři zabavili, kópili jim jednó keramickýho pecmena.

Zábava – celý článek
3. 10. 2021
Trápíte rádi svůj mozek? Uspokojuje vás přicházet na kloub rébusům a odhalovat tajemství? Máte dokonce vedle sebe někoho, kdo s vámi tuto zálibu sdílí? Tak to už asi víte, kam mířím. Vydavatelství deskových her Blackfire totiž na náš trh uvedlo příběhovou kooperativní hru Iniciativa, a právě lidem, kteří se neobávají mentální námahy a luštění, nabízí spoustu originální zábavy.

Zábava – celý článek
24. 9. 2021
Léta nebývají rájem hráčů, protože většina lidí tráví svůj volný čas raději venku. I přesto nám však letošní teplé dny nabídly několik zajímavých novinek, které doplnily ještě zajímavější herní DLC.

Zábava – celý článek
11. 9. 2021
Vědecký park VIDA! nyní nenabízí jen množství zábavných experimentů pro malé i velké, ale také 3D film Dinosauři. Využijte poslední možnost seznámit se s giganty, kteří obývali Zemi před miliony let.
Zábava – celý článek
10. 9. 2021
Starší články ze sekce Zábava
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Lucy Kirkwoodová
Nebesa
Mahenovo divadlo
Anglický venkov uprostřed osmnáctého století, v malém městě se staví šibenice pro vražedkyni malé dívky. Ona vražedkyně tvrdí, že čeká dítě, což by znemožňovalo její popravu. Proto soud povolá dvanáct žen, dvanáct matek, aby rozhodly, zda je obviněná Sally skutečně v požehnaném stavu.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+