Vzdělání

Zveřejněno dne 2. 3. 2016
Chystáš se na Erasmus? Získej pojištění zdarma!

Chceš vyjet na Erasmus, ale už teď se ti točí hlava ze všech těch věcí, které musíš ještě zařídit? Nepropadej panice a ze seznamu si rovnou odškrtni cestovní pojištění. Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky ti ho totiž poskytne zdarma!Cestování po světě je snem mnoha lidí. Chtějí navštívit dosud nepoznaná místa, ochutnat cizí kuchyně, setkat se s novými lidmi a získat nezapomenutelné zážitky. V dnešní době už naštěstí nemusí tento sen zůstat pouhým snem, ale lze ho celkem bez problémů uskutečnit. A kdy jindy vyrazit do světa spíš než právě v době studií? Nemáš ještě hlavní pracovní poměr, nejsi vázaný dalšími povinnostmi a existuje spousta studijních pobytů v zahraničí, ze kterých si můžeš vybírat.

Pokud se už na některý z nich chystáš, nesmíš hlavně zapomenout, že je velmi důležité mít kvalitní cestovní pojištění, které tě podrží ve všech možných nepříjemných situacích. Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky (ZPMV ČR) navíc momentálně nabízí zcela zdarma cestovní pojištění až na 180 dní v případě dlouhodobého pobytu nebo na krátkodobé cestování v průběhu roku do 60 dnů.

Nejsi pojištěný u ZPMV ČR? Nevadí! Pokud máš o tuhle super nabídku zájem, stačí, když k pojišťovně přestoupíš do 31. března 2016. Přestup není vůbec složitý, v podstatě pro tebe znamená jen podpis pár tiskovin a o všechno ostatní se postarají profesionálové. Více informací o tom, jak to probíhá, najdeš na webových stránkách www.zpmvcr.cz

Přestup co nejdřív, ať všechno stihneš
Pokud se rozhodneš přestoupit, hlavně to nenechávej na poslední chvíli. Udělat to totiž můžeš nejpozději do posledního března. Proč? To aby ti stihlo pojištění zadarmo naběhnout do září (tak je to stanoveno zákonem), tedy než se vypravíš do vybrané země. Pojištěncem jako takovým se ale staneš už 1. července 2016. 

Získej kartu, která ti může zachránit život
Přestupem k ZPMV ČR se navíc můžeš stát součástí on-line projektu Zdraví jako vášeň, který je věnován zdravému životnímu stylu, a také získáš praktickou vychytávku Kartu života. O co jde? Karta života je soubor důležitých informací o tvém zdravotním stavu, které jsou uloženy v zabezpečené databázi pojišťovny, a ve chvílích, kdy nejsi schopen komunikovat, ti může doslova zachránit život. Pokud vlastníš chytrý telefon, můžeš mít navíc díky mobilní aplikaci Karty života přehled o veškerých úkonech, které na tebe zdravotnická zařízení vykazují. Dále si v ní můžeš plánovat preventivní prohlídky, očkování a v případě zdravotní nouze můžeš také využít funkci SOS.

To je docela fajn balíček, nemyslíš? Mrkni na podrobnosti na www.zpmvcr.cz a vyraz poznávat svět ještě letos, stojí to za to!

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky 

PR
Článek otištěn v Kult 03/16
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Pavel Sedláček
Exotické koření s recepty
Grada
Unikátní a bohatě ilustrovaná publikace má za cíl seznámit zájemce o koření, a celkově o vaření, s jednotlivými druhy exotických bylinek, koření a jejich směsí. Nedílnou součástí knihy jsou i recepty, které vždy obsahují nejméně jedno z uváděných koření. Kniha má v dnešní době své bohaté opodstatnění, neboť se setkáváme se širokou nabídkou exotického koření ať již prodávaného na našem trhu, nebo dovezeného ze zahraničí. S jeho správným rozlišením a použitím si však zatím poradí jen velmi málo kuchařů či kuchařek, a to i z řad profesionálů, přestože se ho snaží v hojné míře při přípravě jídel používat.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+