Vzdělání

Zveřejněno dne 2. 3. 2016
Chystáš se na Erasmus? Získej pojištění zdarma!

Chceš vyjet na Erasmus, ale už teď se ti točí hlava ze všech těch věcí, které musíš ještě zařídit? Nepropadej panice a ze seznamu si rovnou odškrtni cestovní pojištění. Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky ti ho totiž poskytne zdarma!Cestování po světě je snem mnoha lidí. Chtějí navštívit dosud nepoznaná místa, ochutnat cizí kuchyně, setkat se s novými lidmi a získat nezapomenutelné zážitky. V dnešní době už naštěstí nemusí tento sen zůstat pouhým snem, ale lze ho celkem bez problémů uskutečnit. A kdy jindy vyrazit do světa spíš než právě v době studií? Nemáš ještě hlavní pracovní poměr, nejsi vázaný dalšími povinnostmi a existuje spousta studijních pobytů v zahraničí, ze kterých si můžeš vybírat.

Pokud se už na některý z nich chystáš, nesmíš hlavně zapomenout, že je velmi důležité mít kvalitní cestovní pojištění, které tě podrží ve všech možných nepříjemných situacích. Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky (ZPMV ČR) navíc momentálně nabízí zcela zdarma cestovní pojištění až na 180 dní v případě dlouhodobého pobytu nebo na krátkodobé cestování v průběhu roku do 60 dnů.

Nejsi pojištěný u ZPMV ČR? Nevadí! Pokud máš o tuhle super nabídku zájem, stačí, když k pojišťovně přestoupíš do 31. března 2016. Přestup není vůbec složitý, v podstatě pro tebe znamená jen podpis pár tiskovin a o všechno ostatní se postarají profesionálové. Více informací o tom, jak to probíhá, najdeš na webových stránkách www.zpmvcr.cz

Přestup co nejdřív, ať všechno stihneš
Pokud se rozhodneš přestoupit, hlavně to nenechávej na poslední chvíli. Udělat to totiž můžeš nejpozději do posledního března. Proč? To aby ti stihlo pojištění zadarmo naběhnout do září (tak je to stanoveno zákonem), tedy než se vypravíš do vybrané země. Pojištěncem jako takovým se ale staneš už 1. července 2016. 

Získej kartu, která ti může zachránit život
Přestupem k ZPMV ČR se navíc můžeš stát součástí on-line projektu Zdraví jako vášeň, který je věnován zdravému životnímu stylu, a také získáš praktickou vychytávku Kartu života. O co jde? Karta života je soubor důležitých informací o tvém zdravotním stavu, které jsou uloženy v zabezpečené databázi pojišťovny, a ve chvílích, kdy nejsi schopen komunikovat, ti může doslova zachránit život. Pokud vlastníš chytrý telefon, můžeš mít navíc díky mobilní aplikaci Karty života přehled o veškerých úkonech, které na tebe zdravotnická zařízení vykazují. Dále si v ní můžeš plánovat preventivní prohlídky, očkování a v případě zdravotní nouze můžeš také využít funkci SOS.

To je docela fajn balíček, nemyslíš? Mrkni na podrobnosti na www.zpmvcr.cz a vyraz poznávat svět ještě letos, stojí to za to!

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky 

PR
Článek otištěn v Kult 03/16
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Jenny Linford
Česnek
Omega
Česnek vzbuzuje již od pradávna v lidech silné emoce – jedni jej milují, druzí nenávidí. Navzdory tomuto rozporu si v průběhu věků vybudoval takřka kultovní status, a to nejenom jako kulinářská ingredience, ale i jako přírodní lék, posilovač imunity a ochrana proti upírům i jiným zlým silám. Jeho charakteristická chuť a aroma, jež zvládnou dodat tolik potřebný „šmrnc“ téměř jakémukoli pokrmu, z něj udělala neocenitelnou součást každé spíže. Díky 65 nápaditým receptům, které dala dohromady kulinářská publicistka Jenny Linford, se i vy naučíte vařit s mnoha druhy a odrůdami česneku, jež se liší velikostí, pronikavostí i barvou.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2018 Radek Holík
Google+