Time out

Zveřejněno dne 13. 12. 2020
VIDA! na DOMA
VIDA! na DOMA – návody na pokusy, které si můžete vyzkoušet v klidu a pohodlí vašeho domova, nyní nové vánoční pokusy www.vida.cz/vida-na-doma.Online doučování – Potřebujete pomoct se školou? Lektoři VIDA! jsou vám k dispozici. Připraví vás na test z matematiky či fyziky, procvičí vás v angličtině, naučí programovat. Cena od 200 Kč/h. Registrace zájemců na www.vida.cz/blog/online-doucovani.

Sledujte www.facebook.com/vidabrno a těšte se na premiéru Teleskopu – prvního popvědeckého filmu z dílny VIDA!. Vydáte se na cestu do vesmíru a seznámíte se se spoustou zajímavých experimentů.

Nejhezčí dárek pod stromeček? Přece zážitek! Na www.vida.cz/eshop nakoupíte dárkové poukazy na jednorázové vstupy i permanentky. V nabídce jsou také originální dárkové předměty jako magická pružina, nákrčník nebo deníček.


Redakce
Článek otištěn v Kult 12/20
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Alain-Fabien Delon
Z rodu vyvolených
Garamond
Příběh dominantního otce a syna ve formě fiktivníh zpovědi, kde je vše pravda. Může se život přes noc obrátit naruby? Osmnáctiletý Alex Delval sní o tom, že se stane hercem jako jeho otec. Když je mu ale nabídnuta role, přepadnou ho silné pochybnosti. Jeho démoni ho doženou k alkoholu. Vypukne rvačka. Opona. Znovu při vědomí se Alex ocitá tváří v tvář neznámému muži. Šedesát let, příjemný vzhled. Psycholog. V hlubinách noci mezi nimi vznikne nečekané pouto. Alex se poprvé odváží poddat. Jak se stát sám sebou, když vyrůstal ve stínu mýtu? Jak překonat představu „syna někoho“, aby konečně převzal kontrolu nad svým osudem? Otec a syn. Láska a nenávist. A život před sebou.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+