Time out

Zveřejněno dne 28. 5. 2020
MINT Market se vrací do Brna
Letos první brněnský MINT Market se bude konat v sobotu 30. května 2020 v budově Tržnice Brno, kterou i tentokrát zaplní českou módou, módními doplňky, šperky, designem i vytříbenými lahůdkami.Přijďte potkat vaše oblíbené kreativce a pořídit si něco krásného na sebe. Kromě množství stánků s originálními výrobky a milými prodejci si užijete příjemný den v uvolněné atmosféře za hudebního doprovodu DJ Marthyho. Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér, děti a pejsci jsou vítáni.

Vzhledem k platným hygienickým opatřením rosíme návštěvníky, aby na akci přišli v rouškách, dodržovali bezpečné vzdálenosti od ostatních a pokud možno využívali možnost bezhotovostní platby. Děkujeme za pochopení a respektování pravidel.

MINT Market Brno vznikl už před deseti lety, tehdy ještě pod názvem Factory Fashion Market. Během let se MINT Markety rozrostly do Prahy a dalších měst po celé České republice a staly se stabilní platformou pro malé české módní, designové a food značky. Nákupem na MINT Marketu nezískáváte jenom předmět, ale také dobrý pocit a mnohdy i trvalý vztah s prodejcem. "Naši zákazníci se chtějí odlišovat. Chodí si k nám koupit něco jiného, zajímavého, inspirovat se neotřelými nápady lokálních prodejců. A také se pobavit a zažít unikátní atmosféru, kterou jsou naše trhy proslulé," říká ředitel festivalu Zbyněk Hanko.  

Bio kosmetika, oblečení pro malé i větší, šperky z kovu, papíru, dřeva nebo plastu, kabelky nejrůznějších velikostí a tvarů, delikatesy a mnoho dalšího čeká v sobotu na návštěvníky MINT Marketu Brno. Představí se mimo jiné značka Monterki, která vyrábí slušivé "montérky" pro ženy. Místní gastronomii zastoupí nanuky Brnuki, utopenci z Hastrmanky nebo oblíbená cukrárna Tak to upeč.

PR
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Karel Gott
Karel Gott – Má cesta za štěstím
Karel Gott Agency
Unikátní autobiografie největší legendy české a československé hudební scény všech dob. Autentický obraz fascinující životní dráhy výjimečného umělce s mezinárodním renomé, který na hudebním nebi začal zářit ve svých dvaceti letech. Publikace obsahuje zhruba 1800 fotografií a jiných obrazových a dokumentačních materiálů, z nichž mnohé dosud nebyly zveřejněny. Karel Gott se na sklonku hvězdné kariéry rozhodl zrekapitulovat svůj výjimečný životní příběh – napsat vlastní autobiografii.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+