Time out

Zveřejněno dne 7. 5. 2020
Lanové centrum PROUD Brno na Lesné zahajuje sezónu
Zážitek deset metrů nad zemí, okruh sebejištění, skok na hrazdu, lanovka za odměnu nebo velká adrenalinová houpačka Big Swing. Už sedmnáct let láká Lanové centrum PROUD Brno příznivce adrenalinu, rodiny s dětmi a pracovní kolektivy hledající originální teambuildingy na Lesnou poblíž Čertovy rokle pod Základní školu Milénova. S novými atrakcemi je zahájena nová sezóna. Stavte se ve svátek a o víkendu bez objednání od 10.00 do 19.00, ve všední dny se rezervujte na brno@lanovecentrum.cz či tel. 607 111 477.Na jaké novinky se můžete těšit?

• Arrow game – užijte si pořádnou dávku adrenalinu nejen ve výškách, ale i na zemi!
• Oslava narozenin – chtěli byste pro své ratolesti uspořádat netradiční narozeninovou party? Lanáč je tím správným místem!
• Ze života na stromě – nový program pro 1. stupeň základních škol zaměřený na přírodu v našem nejbližším okolí.
• Pestřejší víkendové programy – pokud chcete přijít do Lanáče bez objednání, přijďte o víkendu mezi 10.00 a 19.00. 
• Program pro rodiče s malými dětmi – letošní velkou novinkou je program pro rodiče s malými dětmi (pod 10 let). Děti si užijí spoustu lezení a navíc se dozvědí zajímavosti o stromech a jejich obyvatelích.

V souvislosti s opatřeními proti šíření koronaviru bude Lanové centrum PROUD Brno fungovat v omezeném provozu, tedy hlavně o svátcích a víkendech. Ve všední dny se mohou objednávat pouze skupiny do 10 osob. V prostorách lanového centra budou organizátoři dbát na zvýšená hygienická pravidla.

Více informací:
Web: lanovecentrum.cz/cs/brno/
Facebook: facebook.com/luzanky.lanovecentrum/
Instagram: @lanove_centrum_brno_lesna,
#lanovecentrumproud #lanacbrno #vproudu #dotknisenebe

Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Petr Borkovec
Věci, které ztrácíme
Meandr
Ty jednou někde necháš vlastní hlavu! Minule klíče, včera šála – a teď sluchátka! Na co prosím tě myslíš?“ Leporelo o věcech, které často ztrácíme. Které zapomínáme ve vlaku, ve škole, na plotě, v obchodě nebo kdovíkde. O věcech, s nimiž se už neshledáme...
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+