Time out

Zveřejněno dne 1. 2. 2020
Proč jít v únoru na Rosničku?
V době, kdy čtete tyto řádky, za sebou máme Final Four Českého poháru, které jsme odehráli na konci ledna v Kutné Hoře – tedy první z vrcholů a splněných cílů této sezóny. Je toho ale ještě hodně před námi, v únoru nás čekají důležité boje o další vrcholy sezóny.Renomia ŽBL
Zatímco leden byl na domácí utkání skoupý, v únoru se fanoušek Žabin poměje – do nejkratšího měsíce v roce vstoupíme hned 1. února v hale Vodova brněnským derby proti KP Brno a 12. února pohostíme doma BLK Slavia Praha. Oběma těmto celkům máme co vracet – v prvních vzájemných utkáních se z vítězství radovaly soupeřky.

22. února zakončíme základní část Renomia ŽBL utkáním s mladoboleslavskou Slovankou, kterou jsme na začátku roku vyřadili ve čtvrtfinále Českého poháru. 

A protože pořadí v tabulce je okolo nás pořádně našlapané, budeme ve všech těchto utkáních bojovat o co nejlepší pozici do vyřazovacích bojů.

Středoevropský pohár CEWL
K vidění bude i evropský basketbal. 19. února zajíždí do Brna německý BC Pharmaserv Marburg, který jsme sice už jednou porazit dokázali, ale byl to zatím jednoznačně nejtěžší soupeř v letošním ročníku CEWL. A protože nám německé basketbalistky dýchají ze druhého místa na záda, budeme chtít o svou první příčku zabojovat.

EWBL
Ačkoli termíny ještě neznáme, s velkou pravděpodobností nás uvidíte bojovat i v Evropské basketbalové lize, ve které jsme vyhráli svou skupinu a zajistili jsme si tak nejvýhodnější výchozí pozici pro play-off. 

A kdo ví? Třeba závěrečné Final Four uspořádáme v Brně.

Tak nás přijďte podpořit a zabojujme o ty nejvyšší příčky společně!

Redakce
Článek otištěn v Kult 02/20
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Ariana Neumann
Pod svícnem tma. Hledání příběhu mého otce
Argo
Ariana Neumann se narodila v sedmdesátých letech dvacátého století ve Venezuele – zde se začíná odvíjet i děj její knihy – v rodině úspěšného průmyslníka. V době jejího dospívání pro ni byl otec ztělesněním úspěchu a síly. Jeho ovšem pronásledovaly noční můry a probouzel se hlasitým křikem v jazyce, jejž nikdo nepoznával a ani mu nerozuměl. Otec o své minulosti nikdy nehovořil. Jednoho dne našla Ariana starý doklad totožnosti s otcovou dávnou fotografií, ale zcela neznámým jménem. V autorčině pátrání byl onen doklad prvním vodítkem, dalším se stala krabice, kterou zdědila v roce 2001 po otcově smrti. Krabice obsahovala válečné dokumenty, které konečně otevřely dveře ke skutečné minulosti Arianina otce.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+