Time out

Zveřejněno dne 6. 1. 2020
GO a Regiontour 2020 i s obřmí food festivalem
Brněnské veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour, které se odehrají 16. až 19. ledna 2020, mění svoji tvář a získávají znatelnější festivalový rozměr. Zaplní pavilony P a F. Pod střechou pavilonu P návštěvníci uvidí vychytávky, které si pro ně chystají vystavovatelé výjezdového veletrhu GO a incomingového veletrhu Regiontour. Nově do pavilonu zamíří také cestovatelský festival GO KAMERA, jehož hlavním tématem budou oslavy 100 let Miroslava Zikmunda.Festival pěti kontinentů
Jednotliví vystavovatelé vám podrobně popíšou, co kde čekat, na co se připravit. Pavilon P bude intuitivně rozdělen do pěti kontinentů, na jednom místě si tak projdete celý svět.

Kam a jak na dovolenou doma
V pavilonu P podniknete pomyslný výlet po městech a krajích ČR. Nahlédnete třeba do světa vinařů. Na své si přijdou též vyznavači wellness a lázeňství. Stále oblíbenější formou cestování je cyklistika, pro zájemce tak v pavilonu vyroste testovací dráha. Inspiraci najdete také pro dovolenou v karavanech nebo na lodi.

Projděte Thajskem křížem krážem
Nově mají veletrhy i partnerskou zemi. Pro rok 2020 se jedná o Thajsko, které je mezi tuzemskými cestovateli stále populárnější. To nejlepší, co dalo světu, si můžete také sami vyzkoušet. Dopřejete si thajskou masáž, ochutnáte thajskou kuchyni nebo se seznámíte s thajským boxem.

Provoněný pavilon F
Nově si milovníci jídla vychutnají festival GO to FoodPark, jenž odstartuje v pátek 17. ledna. Pavilon F brněnského výstaviště se promění ve velkou přehlídku regionální kuchyně i mezinárodní gastronomie. Návštěvníci se mohou těšit podniky z bestselleru 365 – Gastromapa Lukáše Hejlíka, potravinový trh FoodPark i sekci Ochutnej svět.

GO a Regiontour 2019
BVV
16. – 19. ledna 2020
www.regiontour.cz


Redakce
Článek otištěn v Kult 01/20
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Ariana Neumann
Pod svícnem tma. Hledání příběhu mého otce
Argo
Ariana Neumann se narodila v sedmdesátých letech dvacátého století ve Venezuele – zde se začíná odvíjet i děj její knihy – v rodině úspěšného průmyslníka. V době jejího dospívání pro ni byl otec ztělesněním úspěchu a síly. Jeho ovšem pronásledovaly noční můry a probouzel se hlasitým křikem v jazyce, jejž nikdo nepoznával a ani mu nerozuměl. Otec o své minulosti nikdy nehovořil. Jednoho dne našla Ariana starý doklad totožnosti s otcovou dávnou fotografií, ale zcela neznámým jménem. V autorčině pátrání byl onen doklad prvním vodítkem, dalším se stala krabice, kterou zdědila v roce 2001 po otcově smrti. Krabice obsahovala válečné dokumenty, které konečně otevřely dveře ke skutečné minulosti Arianina otce.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+