Time out

Zveřejněno dne 28. 8. 2019
Komentované prohlídky během Dnů evropského dědictví
Některé starší brněnské budovy slouží dodnes svému původnímu účelu, jiné své využití časem mění. Letošní Dny evropského dědictví vás provedou po historicky cenných a zajímavých stavbách, které nabízely, či stále nabízejí, zábavu. Výstavy, filmy, divadlo, diskuse intelektuálů při kávě, zájmové kroužky, sport – která činnost je vaše oblíbená?

Lidé se od nepaměti rádi baví. Někdo ve volném čase vyrazí za výtvarným uměním, někdo do kina či na operu, jiný si rád užije společenského ruchu v kavárně, naučí se něco v zájmovém kroužku nebo si pasivně zasportuje. Na budovy nabízející tato povyražení se zaměří brněnské Dny evropského dědictví, které letos po celé Evropě nesou podtitul Památky a zábava.

TIC BRNO pro vás na sobotu 14. září 2019 připravil komentované prohlídky pětice staveb (Dům umění města Brna, Janáčkovo divadlo, Krajský úřad, SVČ Lužánky a Velodrom Brno), které doplňuje okruh Filmové Brno, zahrnující současná i bývalá kina. Délka prohlídek je hodinu až dvě, dle tématu, které si vyberete. Vstupenky je nutné koupit v předprodeji, stojí 50 Kč a kapacita prohlídek je omezena.

Komentované prohlídky:

Dům umění města Brna (Dům umělců)
Filmové Brno (kina Alfa, Čas, Kapitol, Scala a Maurský síl Grandhotelu)
Janáčkovo divadlo
Krajský úřad (Zemský dům III.)
SVČ Lužánky (Kasino)
Velodrom Brno

Předprodej:

Informační centrum TO JE Brno,
Panenská 1

Otevřeno:

denně 9.00 - 18.00

Informační centrum pod krokodýlem
Radnická 8

Otevřeno:

Po – Pá  8.30 - 18.00
So, Ne a svátky  9.00 – 18.00

Vstupenky lze koupit také zde:
http://ticbrno.cz/informacni-centra/dny-evropskeho-dedictvi-2019 


Eva Svobodová
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Volker Kutscher
Lunapark
MOBA
Berlín 1934: Pod železničním mostem je nalezen mrtvý příslušník SA. Na zdi nad ním se skví komunistické heslo. Tajná státní policie vychází z politicky motivované vraždy, ale komisař Gereon Rath se rozhodně vést vyšetřování jiným směrem. Když je nalezen další ubitý příslušník SA, vypadá to podle všeho na čin sériového vraha. Během vyšetřování začíná být politická situace stále výbušnější a tlak na komisaře roste: SA se zmocní jeho ženy a on sám dostává jednoznačnou objednávku vraždy.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+