Time out

Zveřejněno dne 28. 8. 2019
Komentované prohlídky během Dnů evropského dědictví
Některé starší brněnské budovy slouží dodnes svému původnímu účelu, jiné své využití časem mění. Letošní Dny evropského dědictví vás provedou po historicky cenných a zajímavých stavbách, které nabízely, či stále nabízejí, zábavu. Výstavy, filmy, divadlo, diskuse intelektuálů při kávě, zájmové kroužky, sport – která činnost je vaše oblíbená?

Lidé se od nepaměti rádi baví. Někdo ve volném čase vyrazí za výtvarným uměním, někdo do kina či na operu, jiný si rád užije společenského ruchu v kavárně, naučí se něco v zájmovém kroužku nebo si pasivně zasportuje. Na budovy nabízející tato povyražení se zaměří brněnské Dny evropského dědictví, které letos po celé Evropě nesou podtitul Památky a zábava.

TIC BRNO pro vás na sobotu 14. září 2019 připravil komentované prohlídky pětice staveb (Dům umění města Brna, Janáčkovo divadlo, Krajský úřad, SVČ Lužánky a Velodrom Brno), které doplňuje okruh Filmové Brno, zahrnující současná i bývalá kina. Délka prohlídek je hodinu až dvě, dle tématu, které si vyberete. Vstupenky je nutné koupit v předprodeji, stojí 50 Kč a kapacita prohlídek je omezena.

Komentované prohlídky:

Dům umění města Brna (Dům umělců)
Filmové Brno (kina Alfa, Čas, Kapitol, Scala a Maurský síl Grandhotelu)
Janáčkovo divadlo
Krajský úřad (Zemský dům III.)
SVČ Lužánky (Kasino)
Velodrom Brno

Předprodej:

Informační centrum TO JE Brno,
Panenská 1

Otevřeno:

denně 9.00 - 18.00

Informační centrum pod krokodýlem
Radnická 8

Otevřeno:

Po – Pá  8.30 - 18.00
So, Ne a svátky  9.00 – 18.00

Vstupenky lze koupit také zde:
http://ticbrno.cz/informacni-centra/dny-evropskeho-dedictvi-2019 


Eva Svobodová
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Robert Fulghum
Opravdová láska. Příběhy Roberta Fulghuma a jeho čtenářů - audiokniha
Tympanum
Co je to opravdová láska? Při svém pátrání po odpovědi na tuto otázku posbíral autor mnoho příhod, které mu vyprávěli nebo sepsali přátelé a věrní čtenáři. Jejich příběhy vykreslují lásku v nejrozličnějších podobách. Může to být hluboký cit, který přestojí veškeré nástrahy života a dožije se pětasedmdesátiletého výročí svatby, stejně jako letmé gesto, jedno slovo, hluboké přátelství bez očekávání nebo oční kontakt dvou cizích lidí. Láska má mnoho nečekaných podob a Robert Fulghum se svými čtenáři od toho nejmladšího, osmiletého, až po nejstaršího, osmadevadesátiletého, odhaluje, že každá z nich je opravdová.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+