Time out

Zveřejněno dne 24. 8. 2019
Konec prázdnin na Riviéře
Konec prázdnin a navazující začátek školního roku pro mnohé děti nebývá nejradostnější událostí. Díky akci Rozloučení s prázdninami, kterou pořádá společnost STAREZ - SPORT, a. s., si však mohou toto období osladit.


Druhý ročník velkolepého zakončení letní sezóny přinese v sobotu 31. srpna a v neděli 1. září na koupaliště Riviéra zábavný program pro celé rodiny. Ty zde zdarma najdou kulturní i sportovní vyžití a mohou si ještě naposledy užít vodních radovánek.

"Celý víkend bude koncipován tak, aby byl zaměřen zejména na rodiny s dětmi - od těch nejmenších až po odrostlejší. Je důležité, aby rodiny měly v Brně dostatek příležitostí ke společným aktivitám a trávení času pohromadě," sdělil Petr Hladík, první náměstek primátorky města Brna. "Pokud jsou tyto příležitosti navíc spojeny s aktivním pohybem, tím lépe. A týká se to nejen podobných jednorázových akcí, celá naše sportoviště se snažíme uzpůsobovat tak, aby byla vstřícná směrem k rodinám. Jsme rádi, že se to nejen na Riviéře daří. Rodinu totiž považujeme za základní prvek společnosti," dodal. Právě organizace Brno - Město pro rodiny se na pořádání Rozloučení s prázdninami podílí. Rodinná politika přitom není směřována pouze na rodiče a jejich malé ratolesti, ale myslí i na starší členy rodiny. Také pro seniory byla během letní sezóny na Riviéře připravena celá řada programů na rozptýlení.

Sobotní program akce odstartuje v 11.00 vystoupení herce, mima, výtvarníka a scenáristy Michala Nesvadby, kterého děti znají především z Kouzelné školky. Ve 12.00 a 14.00 předvede své umění taneční skupina Magic Free Group. V 15.00 přijde na řadu improvizovaná show TOT, do níž herec Tomáš Měcháček zapojí děti i dospělé. Následovat bude od 17.00 koncert pop-rockové skupiny So Fine v čele s charismatickým zpěvákem Gedem Maloneym z Liverpoolu.

Nedělní program zahájí v 11.00 taneční studio Street Soul, po němž bude následovat působivé představení Aqua et Ignis o věčném souboji ohně a vody v režii vědeckého parku Vida! Od 13.00 předvede své kouzelnické triky Ondřej Sládek, ve 14.00 se bude žonglovat a od 15.00 přítomné rozproudí taneční hrátky s Honzou Onderem a Stardance show s DSP Kometa Brno. Zábavné odpoledne vyvrcholí v 17.00 koncertem slovenského zpěváka Martina Haricha.

"Naším cílem je oslovit co nejširší škálu potenciálních návštěvníků a nabídnout jim plnohodnotné vyžití, takže vedle hlavního kulturně-zábavného programu budou připraveny i rozmanité sportovní aktivity a atrakce pro děti," zmínil Mikš.

Děti si mohou dopřát tetování nebo malování na obličej, vyřádit se na skákacím hradě či se zúčastnit workshopů s bavičem Michalem Nesvadbou a kouzelníkem Ondřejem Sládkem. Pro drobotinu budou připraveny speciální hrátky pro nejmenší, starší si mohou vyzkoušet různé sportovní vyžití včetně paddleboardingu nebo aquazorbingu.

Rozloučení s prázdninami 2019
Koupaliště Riviéra
31. srpna a 1. září 2019
www.rivec.sportujemevbrne.cz


PR
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Louisa May Alcottová
Malé ženy
Ikar
Romantická Meg, nezkrotná Jo, nenápadná Beth a rozmazlená Amy. Čtyři sestry, které musejí čelit stesku po tatínkovi, který bojuje v občanské válce, chudobě či vážné nemoci, ale hlavně svým vlastním ambicím, tužbám a malým nectnostem. Čtyři dívčí hrdinky, jež postupně dospívají, zakládají vlastní rodiny a poznávají velké lásky, velké smutky, všední strasti i nevšední krásy života. To jsou proslulé Malé ženy, které se již po generace zapisují do srdcí stále nových čtenářů nejen v Americe, kde si získaly status rodinné klasiky a věčného bestselleru. Malé ženy přinášíme českých čtenářům v kompletní nezkrácené podobě včetně druhého dílu, jenž sleduje další osudy sester Marchových.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+