Time out

Zveřejněno dne 5. 9. 2019
ROZHOVOR: Eva Andriessen. Expertka na vztahy
Vztahy jsou naší biologickou potřebou. Proč je tedy 70 % lidí ve vztazích nespokojených, roste počet rozvodů a mnoho lidí žije raději bez partnera? A protože poučky z knih jim nefungují, hledají únik mimo realitu a v různých závislostech. Přečtěte si rozhovor s mezinárodní expertkou na vztahy Evou Andriessen, která pomáhá ženám najít si toho pravého partnera a žít naplňující a bezpodmínečný, láskyplný vztah.Jak pomáháte nešťastným a nespokojeným ženám v jejich lásce a partnerství?
Hned od začátku s nimi pracuji na tom, aby si uvědomily, co jim v lásce skutečně brání. Často si totiž myslí, že jde o vnější faktory, jako například že schopní muži stejně neexistují. Se mnou mají možnost objevit i zdánlivě neviditelné překážky, které stojí v cestě naplnění jejich lásky. Tyto objevy jsou často šokující a osvobozující zároveň.

Co díky tomuto procesu získají pro svůj život?
Svoji hodnotu, sebejistotu, důvěru v sebe sama a radost ze života, aby mohly na konci naší práce být neodolatelnými pro svého pravého partnera, a aby byly schopny svůj vztah rozvíjet. Ženy na konci programu umí otevřeně vyjádřit své pocity a emoce a konflikt vnímají jako důležitou součást vztahu.

Čím je tato metoda unikátní?
Jde o sedmikrokový proces, při kterém učím ženy doslova vyrůst z bolestných vzorců chování v lásce, aby je mohly transformovat, uzavřít si minulost. Projdou si procesem odpojení od minulých vztahů a znovu se otevřou možnosti mít krásný a naplňující vztah. Objevují pravdu samy o sobě. Často v sobě totiž nevidí tu úžasnou ženu, kterou jsou.

Mohla byste ukázat jeden krok z tohoto procesu?
Jedním z nich je, že se díváme na to, jak by ženy mohly být "magnetickými" pro své partnery a objevují svoji přirozenou přitažlivost, které nelze odolat. Jako třeba Marcela, kterou po 4. kroku programu začali muži zastavovat na ulici a zvát ji na rande, což se jí nikdy předtím nestalo. Jinou klientku dokonce požádali v jednom týdnu 2 muži o ruku.

Co byste teď doporučila všem ženám?
Nejlepší je být ve skupině, která řeší stejný problém, a proto bych jim doporučila zúčastnit se workshopu Jak si přivolat toho pravého partnera a mít dlouhodobý a láskyplný vztah. Uskuteční se v Brně 20. – 21. září 2019. Pozvala jsem na něj New York Times bestseller autorku a certifikovanou psychoterapeutku na vztahy Katherine Woodward Thomas. Více informací najdete na www.osobni-vztahy.cz.

Pro čtenáře časopisu Kult jsme připravili kupón na slevu 50 %: CASOPISKULT.

Redakce
Článek otištěn v Kult 09/19
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Louisa May Alcottová
Malé ženy
Ikar
Romantická Meg, nezkrotná Jo, nenápadná Beth a rozmazlená Amy. Čtyři sestry, které musejí čelit stesku po tatínkovi, který bojuje v občanské válce, chudobě či vážné nemoci, ale hlavně svým vlastním ambicím, tužbám a malým nectnostem. Čtyři dívčí hrdinky, jež postupně dospívají, zakládají vlastní rodiny a poznávají velké lásky, velké smutky, všední strasti i nevšední krásy života. To jsou proslulé Malé ženy, které se již po generace zapisují do srdcí stále nových čtenářů nejen v Americe, kde si získaly status rodinné klasiky a věčného bestselleru. Malé ženy přinášíme českých čtenářům v kompletní nezkrácené podobě včetně druhého dílu, jenž sleduje další osudy sester Marchových.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+