Time out

Zveřejněno dne 4. 8. 2019
Herní kvíz – Kingdom Come: Deliverance
Přijďte se 8. srpna 2019 do Mincmistrovského sklepa blýsknout svými znalostmi středověkého Posázaví a života kovářova syna Jindry. Kvíz bude doplněn například povídáním o vytváření bojového systému hry. Celá akce začíná v 17.00, vstupné na přednášky je zdarma, na kvíz 50 Kč.Středověká videohra Kingdom Come: Deliverance patří mezi největší české herní projekty všech dob. Svým rozpočtem a velkým mezinárodním úspěchem zastínila i většinu českých filmů posledních let. Náročnou tvorbu této hry a její unikátní vizuální stránku představuje nově vycházející kniha The Art of Kingdom Come: Deliverance. K této příležitosti jsme si pro vás nachystali ve spolupráci s Xzone.cz a festivalem Gamer Pie tematický kvízový večer v netradičním prostoru Mincmistrovského sklepa.

Můžete se těšit na povídání o vzniku knihy a spolupráci s Warhorse Studios. Ukázku bojového umění od Roberta Waschky (Dům rytířských ctností), který se podílel na tvorbě realistického soubojového systému ve hře. A samozřejmě na zlatý hřeb večera. Velký Kingdom Come herní kvíz o ceny. Sestavte tým o maximálním počtu pěti lidí, vyberte mu nějaké skvělé hrdinské jméno a dorazte!

Program:

od 17.00 je možné si za 30 Kč nechat vyrazit pamětní minci z Mincmistrovského sklepa
od 17.15 povídání o vzniku knihy a spolupráci s Warhorse Studios
od 18.00 povídání o tvorbě soubojového systému a ukázka bojového umění ze hry od Roberta Waschky (Dům rytířských ctností)
od 19.00 Herní kvíz o ceny

Herní kvíz #2 – Kingdom Come: Deliverance
Mincmistrovský sklep, Dominikánská 196/1
8. srpna 2019
www.ticbrno.cz

Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Berenika Kohoutová
Holka roku
Universal Music
Mladá česká zpěvačka známá především hitem Dělám stojky, jehož videoklip se stal rekordním v počtu zhlédnutí na Youtube, vydává nové album chytlavých písní.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+