Time out

Zveřejněno dne 17. 4. 2019
Meeting Brno hledá dobrovolníky
Chceš si vyzkoušet produkci? Organizovat kulturní akci? Stát se součástí pořadatelského týmu? Multižánrový kulturní festival MEETING BRNO, který se letos koná v termínu 29. května - 9. června 2019, hledá pomocné dobrovolné asistenty produkce.Náplň práce: Daný asistent produkce se stane součástí pořadatelského týmu konkrétního dne festivalu. Bude se spolupodílet na realizaci přednášky, koncertu, debaty. Bude komunikovat s pozvanými přednášejícími z celé Evropy, zajišťovat technické zázemí pro danou akci a samozřejmě se bude účastnit schůzek pořadatelského týmu.

Přínos: Po skončení dané praxe získá asistent produkce osvědčení o praxi, pracovní reference pro budoucího zaměstnavatele a podrobnou zpětnou vazbu na jeho práci.

Požadavky: Zodpovědnost a znalost anglického jazyka na úrovni min. B1.

Začátek praxe: Začátek května, nebo později dle domluvy.

Počet hodin týdně: Dle domluvy a podle studijních možností.

Kontaktní osoba: MgA. Alžběta Filipová; e-mail: alzbeta.filipova@meetingbrno.cz


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Pavel Sedláček
Exotické koření s recepty
Grada
Unikátní a bohatě ilustrovaná publikace má za cíl seznámit zájemce o koření, a celkově o vaření, s jednotlivými druhy exotických bylinek, koření a jejich směsí. Nedílnou součástí knihy jsou i recepty, které vždy obsahují nejméně jedno z uváděných koření. Kniha má v dnešní době své bohaté opodstatnění, neboť se setkáváme se širokou nabídkou exotického koření ať již prodávaného na našem trhu, nebo dovezeného ze zahraničí. S jeho správným rozlišením a použitím si však zatím poradí jen velmi málo kuchařů či kuchařek, a to i z řad profesionálů, přestože se ho snaží v hojné míře při přípravě jídel používat.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+