Time out

Zveřejněno dne 17. 4. 2019
Meeting Brno hledá dobrovolníky
Chceš si vyzkoušet produkci? Organizovat kulturní akci? Stát se součástí pořadatelského týmu? Multižánrový kulturní festival MEETING BRNO, který se letos koná v termínu 29. května - 9. června 2019, hledá pomocné dobrovolné asistenty produkce.Náplň práce: Daný asistent produkce se stane součástí pořadatelského týmu konkrétního dne festivalu. Bude se spolupodílet na realizaci přednášky, koncertu, debaty. Bude komunikovat s pozvanými přednášejícími z celé Evropy, zajišťovat technické zázemí pro danou akci a samozřejmě se bude účastnit schůzek pořadatelského týmu.

Přínos: Po skončení dané praxe získá asistent produkce osvědčení o praxi, pracovní reference pro budoucího zaměstnavatele a podrobnou zpětnou vazbu na jeho práci.

Požadavky: Zodpovědnost a znalost anglického jazyka na úrovni min. B1.

Začátek praxe: Začátek května, nebo později dle domluvy.

Počet hodin týdně: Dle domluvy a podle studijních možností.

Kontaktní osoba: MgA. Alžběta Filipová; e-mail: alzbeta.filipova@meetingbrno.cz


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Martin Pospíšil
Muž, co strašnou smůlu měl
iTutorial
Kniha navazuje na povídkovou sbírku Poslední pomoc a dává čtenáři nahlédnout do další životní etapy jednoho smolaře. Muže, který nepřijal všudypřítomné autority a zákony za své a raději sám sebe, pro dobro většiny, vyčlenil ze společnosti přijetím zcela inovativní životní filozofie. Jak mladého anarchistu převychovala armáda, či naučila zodpovědnosti služba u záchranných sborů? Kolik generálů a vrchních sester volilo raději odchod do předčasného důchodu/kulku? Či jak složité je v dnešní době koupit obyčejnou postel, nestát se objetí sňatkové podvodnice, a nebo se jen ve zdraví vrátit s půl kilem kokainu z dovolené v Mexiku? Na tyto a mnohé další neobyčejné příběhy z obyčejného života se můžete těšit v bohatě ilustrovaném románu autora Martina Pospíšila.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+