Time out

Zveřejněno dne 19. 2. 2019
Sraz českých bohémů v brněnské Káznici
Cestovatelský festival, zaměřený na motivaci k cestování i k rozvoji v osobním životě. Speciální hosté vám ukáží, jak dělat věci jinak a popostrčí vás vzít batoh na záda a zažít jedno z největších dobrodružství ve vašem životě.


Cestovatelský festival Sraz českých bohémů je plný inspirativních lidí. Monika Benešová - příběh holky z Vysočiny, která zdolala jednu z nejtěžších pěších tras světa, Pacifickou hřebenovku. Hana Machalová – pódiový živel, který dokáže namotivovat k plnění svých snů každého. Obě přivezou svoji čerstvě vydanou knihu.

Tomáš Vejmola alias Tomík na cestách
dokázal nemožné. Odletěl do Thajska, koupil Tuktuk (dvoutaktní vozítko) a přijel na něm do Česka. Slávek Král je zkušený cestovatel, který už dvakrát objel svět stopem a na festivalu bude mít svůj stand-up o půlroční cestě po Africe. LADA Svetom - nejznámější Slováci s jejich šílenou cestou přes celou Asii. Známý fotograf Pavel Svoboda nebo nejlepší přednáška v roce 2018 podle serveru Cestolet.cz od Vladimíra Váchala - KLDR: Totalitní neznámo.

A mnoho, mnoho dalšího ve třech dnech v bývalé věznici v Brně od 29. do 31. března 2019. První ročník festivalu se konal v Plzni a měl veliký úspěch a skvělou atmosféru, přesně to se pokusíme zopakovat.

Přednášející:
Monika Benešová – 4200 km sama pěšky z Mexika do Kanady
Slávek Král – Afrika jinak, autostopem
Tomík na cestách – Tuktukem Z Bangkoku Domů Hana Machalová – Návod na chytré cestování LADA Svetom (SK) – Juhovýchodní Ázie
Pavel Svoboda – Napříč Jižní Amerikou
Vladimír Váchal – Severní Korea, Irán
LowCost Travel: Jak projet Evropu za pár kaček!
Honza Macháček – Indie s Lada Svetom
TlelkaMadventure (SK) – 25 šialených cestozážitkov, ktoré mi zmenili život. Kravaťáci (Tomáš Knot a Petr Vacek) – Nedělej z cestování velblouda, aneb jak žít naplno i doma!
Boris Vanka – Kavkazem za pakatel
Corey The Travel Dog

Vstupenky pouze v předprodeji za 400 Kč, omezená kapacita na 200 lidí.

Cestovatelský festival Sraz českých bohémů
Káznice Brno, Bratislavská 249/68
29. – 31. března 2019
www.srazceskychbohemu.cz


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Jordan B. Peterson
12 pravidel pro život. Protilátka proti chaosu
Argo
Co by měl znát každý člověk v moderním světě? ptá se renomovaný psycholog Jordan B. Peterson a jeho odpověď v sobě jedinečně propojuje odvěké pravdy a ohromující objevy nejsoučasnějšího vědeckého výzkumu. Dokáže být vtipný, překvapivý a vždy objevný. Vysvětluje nám, proč nebránit dětem v nebezpečných kouscích na skateboardu, jak hrozný osud čeká člověka, který příliš rychle kritizuje, je pomstychtivý, nenávistný a arogantní; a proč bychom měli pohladit každou kočku, kterou potkáme na ulici. Peterson rozebírá (sebe)kázeň a svobodu, dobrodružství a zodpovědnost, smysl života i víru v Boha; dospívá k 12 navenek jednoduchým poučkám, za nimiž se skrývají hluboké poznatky a dalekosáhlá poučení o tom, jak vést správný život. Rozbíjí otřepané poučky týkající se vědy, víry a lidské přirozenosti a proměňuje a povznáší mysl i ducha svých čtenářů.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+