Time out

Zveřejněno dne 19. 2. 2019
Sraz českých bohémů v brněnské Káznici
Cestovatelský festival, zaměřený na motivaci k cestování i k rozvoji v osobním životě. Speciální hosté vám ukáží, jak dělat věci jinak a popostrčí vás vzít batoh na záda a zažít jedno z největších dobrodružství ve vašem životě.


Cestovatelský festival Sraz českých bohémů je plný inspirativních lidí. Monika Benešová - příběh holky z Vysočiny, která zdolala jednu z nejtěžších pěších tras světa, Pacifickou hřebenovku. Hana Machalová – pódiový živel, který dokáže namotivovat k plnění svých snů každého. Obě přivezou svoji čerstvě vydanou knihu.

Tomáš Vejmola alias Tomík na cestách
dokázal nemožné. Odletěl do Thajska, koupil Tuktuk (dvoutaktní vozítko) a přijel na něm do Česka. Slávek Král je zkušený cestovatel, který už dvakrát objel svět stopem a na festivalu bude mít svůj stand-up o půlroční cestě po Africe. LADA Svetom - nejznámější Slováci s jejich šílenou cestou přes celou Asii. Známý fotograf Pavel Svoboda nebo nejlepší přednáška v roce 2018 podle serveru Cestolet.cz od Vladimíra Váchala - KLDR: Totalitní neznámo.

A mnoho, mnoho dalšího ve třech dnech v bývalé věznici v Brně od 29. do 31. března 2019. První ročník festivalu se konal v Plzni a měl veliký úspěch a skvělou atmosféru, přesně to se pokusíme zopakovat.

Přednášející:
Monika Benešová – 4200 km sama pěšky z Mexika do Kanady
Slávek Král – Afrika jinak, autostopem
Tomík na cestách – Tuktukem Z Bangkoku Domů Hana Machalová – Návod na chytré cestování LADA Svetom (SK) – Juhovýchodní Ázie
Pavel Svoboda – Napříč Jižní Amerikou
Vladimír Váchal – Severní Korea, Irán
LowCost Travel: Jak projet Evropu za pár kaček!
Honza Macháček – Indie s Lada Svetom
TlelkaMadventure (SK) – 25 šialených cestozážitkov, ktoré mi zmenili život. Kravaťáci (Tomáš Knot a Petr Vacek) – Nedělej z cestování velblouda, aneb jak žít naplno i doma!
Boris Vanka – Kavkazem za pakatel
Corey The Travel Dog

Vstupenky pouze v předprodeji za 400 Kč, omezená kapacita na 200 lidí.

Cestovatelský festival Sraz českých bohémů
Káznice Brno, Bratislavská 249/68
29. – 31. března 2019
www.srazceskychbohemu.cz


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Lesley-Ann Jonesová
Freddie Mercury. Bohémská rapsodie jednoho života
BB art
Zdá se, že všichni víme, kdo to byl Freddie Mercury. Bohem nadaný zpěvák formace čtyř muzikantských individualit Queen. Muž, který skupině propůjčil její nejcharakterističtější ochrannou známku: svůj hlas. Interpret a autor nezapomenutelných skladeb – od Bohemian Rhapsody přes We Are The Champions až po Innuendo. Extravagantní jedinec, libující si v okázalosti hudební i módní. Původem ze Zanzibaru, kde se narodil rodičům perského původu. Homosexuál dlouho skrývající svou orientaci a první skutečně očividná oběť AIDS z uměleckých kruhů. Bude se nám zdát, že se o Freddiem sotva můžeme dozvědět něco nového a neznámého, ovšem jen do chvíle, než se začteme do jeho rozsáhlé biografie, kterou vydala Lesley-Ann Jonesová.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+