Time out

Zveřejněno dne 27. 9. 2018
Otevírá se nová cyklostezka
Slavkov u Brna má novou cyklostezku do Hodějic, která otevírá brány do Ždánického lesa a Politaví! V pátek 28. září 2018 ji slavnostně otevřeme za přítomnosti NaKOLEona, uniformovaných účastníků i desítek sběratelů historických kol a cyklokuriozit. Akce začíná ve 14.00 hromadným startem stovek cyklistů, za výstřelu z napoleonského děla.

Následuje pestrý program na pódiu. Otevření cyklostezky je spojeno také s vyhlášením cykloakce Ždánickým lesem a Politavím. Od jara objíždělo 230 účastníků 27 měst a obcí tohoto regionu. Za posbíraná razítka budou na akci odměněni.

Návštěvníci akce můžou podpořit také místní divadelníky nebo rodinu nemocného Lukáška, který potřebuje peníze na nákladnou rehabilitaci po operaci mozku. Díky Nadaci ČEZ mohou lidé na oranžových rotopedech vyšlapat až 100 000 korun.

Na své si přijdou i ti, kteří nedorazí do ulice Bučovická na kole. Na místě bude půjčovna elektrických koloběžek, nejnovějších kol i historických drezín.

Program:

13.00 oficiální začátek akce
14.00 hromadný start s NaKOLEonem v čele
14.30 Ad hoc Team – ZUŠ F. France
14.45 vystoupení Glitter Stars, mistrů České republiky v cheerleadingu
15.00 vyhlášení Cykloakce Ždánickým lesem a Politavím
15.45 Ad hoc Team – ZUŠ F. France
17.00 losování tomboly pro účastníky cykloakce
18.00 koncert kapely RAIN

Doprovodný program:

- Oranžové kolo Nadace ČEZ
- půjčovna kol, elektrokoloběžek a drezín
- skákací hrad a dětské atrakce
- občerstvení


PR
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Jan Dražan, Marek Hilšer
Tango pod Hradem
Zeď
Marek Hilšer otevřeně vypráví o tom, proč se rozhodl vstoupit do politiky, zamýšlí se nad stavem české společnosti, mluví ale také velmi upřímně o sobě, o své rodině, o složitých vztazích s rodiči, o emigraci a o návratu po listopadu 1989 zpět do rodného Chomutova. Nabízí unikátní pohled do zákulisí prezidentských voleb z první ruky. Přibližuje první zkušenosti z parlamentu. Jeho život je ovšem vedle politiky také lékařský výzkum. Specializuje se na nádory mozku, učí studenty, jezdí na lékařské mise do Afriky. Když se nevěnuje politice nebo vědě, patří kromě ženy a dcery k jeho největším vášním lezení po skalách a tango, za kterým jezdí do vyhlášených klubů po Evropě. A aby toho nebylo málo, stal se ještě včelařem. O tom všem vypráví v knížce.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+