Time out

Zveřejněno dne 21. 8. 2018
Horká noc ve stylu 50. let
Rock’n’roll 28. srpna 2018 naposledy roztančí letní Denisovy sady! A čeká vás pořádná cesta Back to the Fifties, okořeněná živou kapelou Svatá Voda (CZ/NI). Jednoduše koncerty, tanec, hudba, móda, tetování, americká auta a spousta dalšího!

Svatá Voda jsou dva hudebníci (Chris Schut a Dave Mac Gillavry), kteří se přestěhovali do České republiky a začali hrát rock´n´roll. S hity jako Teacher’s Pet a energickými songy jako Daddy’s Little Girl Chris a Dave doufají, že můžou u Čechů uspět. Svatá Voda je kapela skoro tak dobrá jako Holy Water, která Vás bude bavit celou noc...(a pokud ne, nepijete dost!)

Celým večerem vás budou dále provázet vinyloví DJ´s v klasické 50' tančírně: DJ BobCat a DJ Vee Jay.

Roots and Rockin´ Tančírna
Pouze hardcore rock´n´roll, rockabilly, rhythm and blues, northern soul, twist, a to ne nutně jen ve vintage podání. Hrajeme Jivery, Strollery, Boppery, prostě to "nejtancovatelnější" v celé rock´n´rollové galaxii!

Dále Vás čeká Klasická 50' Tančírna. Celkovou atmosféru výletu Back to the Fifties doplní stánky od:

Meteor Shop
Retro Komnata
Stereo – Vinyl Culture Shop
Tattoo
Barber shop
Acrasy Apparel
Cult of the road
Pub U Dvou přátel
Funky Donuts

Vstup je zdarma!

Back to the Fifties
Denisovy sady
28. srpna 2018, 17.00 – 23.00
www.facebook.com/events/510271862721108/


PR
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Dominik Landsman, TMBK
Továrna na debilno 2. Vzpoura Pražské kavárny
Listen
Skandálně nekorektní politická satira od autora Deníčků moderního fotra a mistra koláží TMBK. Představte si, že Miloš Zeman zemřel. Co by se asi stalo? Plakal by Jiří Ovčáček tisíc dní a nocí a poté se znovu provdal? Jmenoval by se Andrej Babiš císařem? Zastavil by Tomio Okamura konečně ten svůj islám? Využil by Vojtěch Filip situace a zaslal do Moskvy zvací dopis? A co na to Pražská kavárna? To se dozvíte v brutálně ostré politické grotesce. Výstraha: Během psaní této knížky nezemřel ani jeden Miloš Zeman. Pokud zemřel v době po vydání této knížky, za to my nemůžeme. To se tak nějak dalo čekat.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2018 Radek Holík
Google+