Time out

Zveřejněno dne 21. 8. 2018
Horká noc ve stylu 50. let
Rock’n’roll 28. srpna 2018 naposledy roztančí letní Denisovy sady! A čeká vás pořádná cesta Back to the Fifties, okořeněná živou kapelou Svatá Voda (CZ/NI). Jednoduše koncerty, tanec, hudba, móda, tetování, americká auta a spousta dalšího!

Svatá Voda jsou dva hudebníci (Chris Schut a Dave Mac Gillavry), kteří se přestěhovali do České republiky a začali hrát rock´n´roll. S hity jako Teacher’s Pet a energickými songy jako Daddy’s Little Girl Chris a Dave doufají, že můžou u Čechů uspět. Svatá Voda je kapela skoro tak dobrá jako Holy Water, která Vás bude bavit celou noc...(a pokud ne, nepijete dost!)

Celým večerem vás budou dále provázet vinyloví DJ´s v klasické 50' tančírně: DJ BobCat a DJ Vee Jay.

Roots and Rockin´ Tančírna
Pouze hardcore rock´n´roll, rockabilly, rhythm and blues, northern soul, twist, a to ne nutně jen ve vintage podání. Hrajeme Jivery, Strollery, Boppery, prostě to "nejtancovatelnější" v celé rock´n´rollové galaxii!

Dále Vás čeká Klasická 50' Tančírna. Celkovou atmosféru výletu Back to the Fifties doplní stánky od:

Meteor Shop
Retro Komnata
Stereo – Vinyl Culture Shop
Tattoo
Barber shop
Acrasy Apparel
Cult of the road
Pub U Dvou přátel
Funky Donuts

Vstup je zdarma!

Back to the Fifties
Denisovy sady
28. srpna 2018, 17.00 – 23.00
www.facebook.com/events/510271862721108/


PR
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Radomír Socha
Houbaříme od jara do zimy
Brázda
Kniha zahrnuje hlavně ty rostoucí druhy hub, které by se měli nováčci v houbaření naučit dobře znát a tak bezpečně rozlišit chutné jedlé houby od jejich jedovatých dvojníků. Druhy hub jsou v knize seřazeny podle doby jejich růstu, takže se houbaři seznámí s následností jejich výskytu od jara do zimy – jakýmsi „houbařským kalendářem“. Začínající houbaři mladší generace si v interaktivní části na konci knihy navíc procvičí i své znalosti získané její četbou.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+