Time out

Zveřejněno dne 17. 8. 2018
Líšeňský festival se blíží
V pátek a sobotu 24. a 25. srpna 2018 se na zahradě Orlovny, Holzova 7 v Líšni uskuteční hlavní program již 9. ročníku tradičního festivalu Líšeň sobě. Čekají Vás divadelní představení pro malé i velké, vědomostní kvíz a několik koncertů - například židovské hudby.


Zahrada Orlovny se festivalově v pátek otevře divadelním představením Divadla Líšeň - Spoutaný trávou. Během sobotního odpoledne se představí hned několik umělců. Nebude chybět ani doprovodný program. Festival bude zakončen v úterý 28. srpna výtvarnou dílnou a představením Sávitrí.

Vstupné je dobrovolné.

Více informací a přesný rozpis jednotlivých akcí najdete na http://www.vlisni.cz/akce/festival-lisen-sobe-ix.

Líšeň sobě
Zahrada Orlovny
24. a 25. srpna 2018
www.vlisni.cz

Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Milan Jenčík
Zdivočelé Sudety
Mladá fronta
Bohatě ilustrovaná kniha založená na mnohaletém výzkumu přináší objevný popis bouřlivého roku 1938. Velké události se v ní prolínají s rozborem činnosti jednotek Stráže obrany státu v exponovaných pohraničních oblastech západních Čech. Autor se ovšem nově dívá i na související poválečné dozvuky: působení německých záškodnických organizací, útěk banderovců přes západní Čechy či transfer německého obyvatelstva. Tato přelomová práce by neměla chybět v knihovně žádného zájemce o dramatické období, během něhož se před 80 lety rozhodovalo o dalším vývoji naší země i celé Evropy.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2018 Radek Holík
Google+