Time out

Zveřejněno dne 17. 8. 2018
Líšeňský festival se blíží
V pátek a sobotu 24. a 25. srpna 2018 se na zahradě Orlovny, Holzova 7 v Líšni uskuteční hlavní program již 9. ročníku tradičního festivalu Líšeň sobě. Čekají Vás divadelní představení pro malé i velké, vědomostní kvíz a několik koncertů - například židovské hudby.


Zahrada Orlovny se festivalově v pátek otevře divadelním představením Divadla Líšeň - Spoutaný trávou. Během sobotního odpoledne se představí hned několik umělců. Nebude chybět ani doprovodný program. Festival bude zakončen v úterý 28. srpna výtvarnou dílnou a představením Sávitrí.

Vstupné je dobrovolné.

Více informací a přesný rozpis jednotlivých akcí najdete na http://www.vlisni.cz/akce/festival-lisen-sobe-ix.

Líšeň sobě
Zahrada Orlovny
24. a 25. srpna 2018
www.vlisni.cz

Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Radomír Socha
Houbaříme od jara do zimy
Brázda
Kniha zahrnuje hlavně ty rostoucí druhy hub, které by se měli nováčci v houbaření naučit dobře znát a tak bezpečně rozlišit chutné jedlé houby od jejich jedovatých dvojníků. Druhy hub jsou v knize seřazeny podle doby jejich růstu, takže se houbaři seznámí s následností jejich výskytu od jara do zimy – jakýmsi „houbařským kalendářem“. Začínající houbaři mladší generace si v interaktivní části na konci knihy navíc procvičí i své znalosti získané její četbou.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+