Time out

Zveřejněno dne 13. 8. 2018
Hradozámecká noc se blíží
Do projektu Národního památkového ústavu Hradozámecká noc se vila Löw-Beer zapojí už počtvrté. V sobotu 25. srpna 2018 se můžete od 18 hodin těšit na speciální komentované prohlídky vily a dva koncerty v kouzelné atmosféře noční zahrady.
 


Hudební program v 19 hodin odstartuje pořádná nálož rock’n’rollu v podání kapely The 6 Fireballs. Poté přijde na řadu folk – vystoupí trio písničkářů (Jiří Vondrák, Tolek Muracki, Alexej Kudryavtsev), kteří společně připomenou dílo legendárního básníka a hudebníka Bulata Okudžavy.


Brněnská kapela The 6 Fireballs hraje skladby z období klasického rock'n'rollu s přesahem do rhythm'n'blues a jump swingu, tj. cca z let 1950–1962. Uslyšíte tedy například hity, které složili a hráli Bill Haley, Chuck Berry, Elvis Presley nebo The Treniers. Vystoupení The 6 Fireballs jsou vždy velkým zážitkem, jelikož kapela klade velký důraz na autentický zvuk, image i pódiovou show.

Ve druhé půli hudebního programu zavzpomínáme na legendárního básníka a hudebníka Bulata Okudžavu (1924–1997), jenž byl inspirací pro celou řadu písničkářů – u nás například pro Jarka Nohavicu. Okudžavovy písně zazní v podání mezinárodního tria: Jiří Vondrák, Tolek Muracki a Alexej Kudryavtsev, který je jedním z nejlepších ruských interpretů jeho děl.

Během Hradozámecké noci budou probíhat také netradiční komentované prohlídky vily, při nichž se podíváte i na půdu a poznáte, co bývá návštěvníkům zlatého pokoje běžně skryto... Doporučujeme zakoupit či rezervovat lístky s předstihem, neboť kapacita je omezená.

Prohlídky začínají v 18:00, 18:30, 22:00, 22:20, 22:40, 23:00 a 23:30 hodin.

Vstupné: prohlídka vily 80 Kč, koncert 200 Kč

Předprodej vstupenek probíhá na pokladně Vily Löw-Beer, Drobného 22 v Brně, úterý–neděle od 10 do 18 hodin.

Rezervace na tel. 545 211 352. Pokud nebudou rezervované vstupenky do jednoho týdne od rezervace vyzvednuty, vrací se zpět do prodeje.


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Lukáš Hejlík
365 - Gastromapa Lukáše Hejlíka
Došel karamel
Herec Lukáš Hejlík se věnuje blogu Gastromapy už 6 let! Objíždí české luhy a moravské háje a každý den přináší jeden tip na místo, kde se lidé můžou dobře najíst, napít, dát si skvělou kávu nebo něco sladkého. Za ty roky projedl přes milion a půl, navštívil skoro půl druhého tisíce podniků, a tak bylo na čase to posunout dál. Nejdřív vznikla appka a teď i knížka Gastromapy. Jmenuje se 365 - Gastromapa Lukáše Hejlíka, a to hned z několika důvodů – dělal ji 365 dní, má 365 stran, ale především přináší 365 tipů. Kniha má 31 kapitol, jedna vás vezme s sebou na výlet po Česku, další vás zavede na přísnou snídani, na rychlý oběd, na jídlo z foodtrucku nebo za tím největším zážitkem! Ukáže vám místa, kde byste rozhodně žádný skvělý podnik nečekali. Nebo vás nechá proletět se po těch nejlepších kuchyních světa.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+