Time out

Zveřejněno dne 20. 11. 2017
OZP Čokoládový Festival a sladkých drobností
Od 24. do 26. listopadu bude Sportovní hala Tuřany čokoládová! Své stánky si zde rozloží prodejci nejrůznějších čokoládových specialit a dobrot, kterých bude ještě více než v minulém roce. A nebudou tu zdaleka jenom oni.OZP Čokoládový Festival přinese třeba kulinářskou přehlídku, na níž předvedou své čokoládové recepty skvělí kuchaři. Uvidíte, s čím vším je možné čokoládu kombinovat. Už jste třeba ochutnali gaskoňské dušené hovězí maso s čokoládou a armagnacem? Nebo vanilkovou krupicovou kaši z espumy s čokoládovým sněhem ze suchého ledu? Příznivci umění se zase jistě rádi zastaví u obrazů malovaných na plátno hořkou, bílou a barevnou čokoládou štětcem a špachtlí.

OZP ČokoFest bude věnován učení. Budeme učit návštěvníky, jak vařit čokoládu. Čeká na vás mnoho seminářů. Ve festivalovém programu samozřejmě nebudou chybět aktivity pro děti. Těch bude v letošním ročníku víc, než jich bylo loni, takže si tu na své přijde skutečně celá rodina.
Vstupenky zakoupíte na místě za 60 Kč. Více informací naleznete na www.cokoladovy-festival.cz.  

PR
Článek otištěn v Kult 11/17
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Novinky:
Erik Tabery
Opuštěná společnost. Od Masaryka po Babiše
Paseka
Šéfredaktor týdeníku Respekt popisuje dobrodružnou českou cestu od vzniku republiky po současnost a zasazuje dnešní politické a společenské události do historického a evropského kontextu. Je to svým způsobem rozmluva s minulostí o naší budoucnosti, v níž myšlenkový rámec dávají autorovi úvahy K. H. Borovského, H. G. Schauera, T. G. Masaryka, Ferdinanda Peroutky, Václava Černého, Jana Patočky, Erazima Koháka či Václava Havla. S odkazem na velké kritické duchy demokratické tradice Tabery jasně ukazuje, že rizikům přítomnosti se nejlépe čelí nikoliv panikou, ale chladnou hlavou a rozhodností.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2018 Radek Holík
Google+