Time out

Zveřejněno dne 20. 11. 2017
OZP Čokoládový Festival a sladkých drobností
Od 24. do 26. listopadu bude Sportovní hala Tuřany čokoládová! Své stánky si zde rozloží prodejci nejrůznějších čokoládových specialit a dobrot, kterých bude ještě více než v minulém roce. A nebudou tu zdaleka jenom oni.OZP Čokoládový Festival přinese třeba kulinářskou přehlídku, na níž předvedou své čokoládové recepty skvělí kuchaři. Uvidíte, s čím vším je možné čokoládu kombinovat. Už jste třeba ochutnali gaskoňské dušené hovězí maso s čokoládou a armagnacem? Nebo vanilkovou krupicovou kaši z espumy s čokoládovým sněhem ze suchého ledu? Příznivci umění se zase jistě rádi zastaví u obrazů malovaných na plátno hořkou, bílou a barevnou čokoládou štětcem a špachtlí.

OZP ČokoFest bude věnován učení. Budeme učit návštěvníky, jak vařit čokoládu. Čeká na vás mnoho seminářů. Ve festivalovém programu samozřejmě nebudou chybět aktivity pro děti. Těch bude v letošním ročníku víc, než jich bylo loni, takže si tu na své přijde skutečně celá rodina.
Vstupenky zakoupíte na místě za 60 Kč. Více informací naleznete na www.cokoladovy-festival.cz.  

PR
Článek otištěn v Kult 11/17
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Alena Ježková
Staré pověsti české a moravské
Tichá srdce
Moderní převyprávění Jiráskových pověstí z pera oblíbené autorky pro děti a mládež. Napínavé příběhy psané živým jazykem od svého prvního vydání v roce 2005 zasáhly tisíce školních děti a oprávněně náleží mezi stálice školní četby. Kniha navíc obsahuje krátké naučné texty, které čtenáře uvádějí do reálií doby, v níž se jednotlivé příběhy odehrávají. Nové vydání výtvarně doprovodil Lubomír Kupčík, renomovaný autor populárně naučných a fantasy ilustrací.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2018 Radek Holík
Google+