Time out

Zveřejněno dne 22. 11. 2017
Jsme pyšní na to, že máme spoustu věrných klientů
V centru Brna najdeme mnoho hotelů. Ne každý z nich má na střeše zbrusu nové relaxační středisko, které kromě výhledu na brněnskou metropoli poskytuje luxus v podobě fitness, sauny nebo vířivé vany. Nejen o rekonstrukci jsme si popovídali s ředitelem hotelu Avanti Romanem Petříkem. Rozpovídal se i o gastronomických akcích i sportovních možnostech v rámci hotelu.Nedávno prošel váš hotel Avanti výraznými rekonstrukcemi. Můžete našim čtenářům přiblížit, co všechno se měnilo?
Rekonstrukce našeho hotelu probíhala postupně, po etapách. Za posledního půl roku jsme se zaměřili na dvě patra pokojů. Rovněž jsme pro ubytované hosty na střeše vytvořili relaxační středisko pojmenované Panorama Vitality Point. 

Co si může člověk pod takovým střediskem představit?
Je to taková oáza klidu v uspěchané moderní době. Naši hosté zde najdou širokou škálu služeb. Mohou využít aktivní formu odpočinku v podobě fitness oddělení s nejmodernějšími cvičebními stroji. Po náročném rozhýbání se následně prohřejí v sauně. Také máme na střeše umístěnou venkovní vyhřívanou vířivku, ze které je radost kochat se brněnským panoramatem. Abych nezapomněl, nabízíme také širokou škálu masáží.

Víme, že jedno wellness ve vašem hotelu již funguje. Jaké jsou tedy rozdíly mezi tím stávajícím a nově otevřeným?
Panorama Vitality Point je určeno pro naše hosty, kterým tuto službu poskytujeme zcela zdarma. Další privátní wellness se nachází v suterénu hotelu. Toto středisko mohou využít i neubytovaní lidé, a to včetně sousedícího bowlingu s barem. Pro ubytované samozřejmě poskytujeme speciální ceny.

Mohou se vaši návštěvníci vyžít kromě fitness ještě nějakým jiným sportovním způsobem?
Pro návštěvníky hotelu můžeme kromě fitness a wellness samozřejmě připravit i jiné sportovní aktivity, a to přesně podle jejich individuální potřeby. Jako příklad uvedu pronájem kluziště v sousední sportovní hale. Také hostům půjčujeme koloběžky.

Teď se přesuňme do oblasti gastronomie. Pořádají se nyní
v rámci hotelu nějaké kulinářské akce, které byste mohl zmínit?
Gastronomické služby se snažíme stále vylepšovat, v současné době máme například zajímavou akci „Plody naších lesů a zahrádek“. Připravujeme také novou verzi jídelního lístku. Celkově musím vyzdvihnout, že dbáme na používání sezonních a čerstvých surovin.

Jak je hotel připraven třeba na větší skupiny lidí?
Náš hotel se specializuje na pořádání větších seminářů a konferencí. S pořádáním těchto akcí máme dlouholeté zkušenosti. Disponujeme osmi sály a salonky a současně zajistíme naše služby až pro 350 osob. Jsme pyšní na to, že máme spoustu věrných klientů, kteří naše služby využívají opakovaně. Pro jejich firemní večírky sestavujeme program vždy na míru.

Klára Tesařová
Článek otištěn v Kult 11/17
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Novinky:
Kazuo Ishiguro
Pohřbený obr
Argo
Pohřbený obr je nejnovější próza držitele Nobelovy ceny za literaturu za rok 2017. Děj zasadil do raného středověku, kdy se Británie, kterou dávno opustili Římané, nezadržitelně mění v trosky. Král Artuš jistě vykonal pro smír na ostrově své, ale i on už se odebral do propadliště dějin a neklidnou zemí bloumají různá individua, včetně těch nadpřirozených. Příběh začíná rozhodnutím starých manželů Axla a Beatrice vydat se krajem mlhy a deště v naději, že se shledají se synem, kterého léta neviděli. Očekávají mnohá nebezpečí, ale netuší, že jim tato cesta odhalí dávno zapomenutá temná místa jejich vzájemné lásky. Ishiguro nabízí podmanivý, hluboce jímavý příběh o ztracených vzpomínkách, lásce, pomstě, válce a síle paměti.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2018 Radek Holík
Google+