Time out
Fronta na vstupenky se na Ples jako Brno nestojí, lístky jsou pryč, aniž by šly do prodeje – po osmi úspěšných ročnících již zájemci vědí, že je čeká jen to nejlepší. A 9. ročník hosty rozhodně nezklame – čeká je historicky největší počet muzikantů, mezi nimi stálice české pop music Jiří Korn, všestranně nadaný Ondřej Gregor Brzobohatý nebo hvězdy ze Slovenska Vašo Patejdl či Celeste Buckingham.
Time out – celý článek
16. 1. 2020
Už po dvacáté třetí zavítá na brněnské výstaviště největší cestovatelský festival GO Kamera, pořádaný cestovní kanceláří Livingstone. Na co všechno se mohou návštěvníci těšit tentokrát, nám v živých barvách vylíčil Ruda Švaříček, dle vlastních slov "hlava a duše" festivalu.

Time out – celý článek
8. 1. 2020
Brněnské veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour, které se odehrají 16. až 19. ledna 2020, mění svoji tvář a získávají znatelnější festivalový rozměr. Zaplní pavilony P a F. Pod střechou pavilonu P návštěvníci uvidí vychytávky, které si pro ně chystají vystavovatelé výjezdového veletrhu GO a incomingového veletrhu Regiontour. Nově do pavilonu zamíří také cestovatelský festival GO KAMERA, jehož hlavním tématem budou oslavy 100 let Miroslava Zikmunda.

Time out – celý článek
6. 1. 2020
Svaz podnikatelů ve stavebnictví v Jihomoravském kraji vyhlašuje 18. ročník soutěže.

Time out – celý článek
5. 1. 2020
Nejen basketbalem je člověk živ, řekly si hráčky BK Žabiny Brno a svůj volný čas věnovaly osamělým klientům Domova pro seniory ve své domovské čtvrti v Brně-Žabovřeskách. Během podzimu 2019 se tak uskutečnilo mnoho vzácných setkání a vznikla nová přátelství, jejichž "hlavní hrdiny" od sebe dělí věkový rozdíl až dvou generací.

Time out – celý článek
3. 1. 2020
Pocit, když se kámen sune po ledě a vy děláte všechno pro to, aby skončil v cílovém kruhu. Radost, když je správně umístěný. Nakonec zasloužená oslava s přáteli, že jste nejen vyhráli, ale navíc jste si užili parádní sportovní odpoledne. Přesně o tom je curling. A zahrát si ho teď může každý – v curlingové hale v areálu Nové Zbrojovky.

Time out – celý článek
1. 1. 2020
Krásný nový rok 2020! Taky to na vás působí tak magicky? Dostali jste od Ježíška hodně kávy? Nebo jen ponožky? Nějaká novoroční předsevzetí? Co takhle digidetox, přestat kouřit, přestat jíst sladké nebo snad šetřit? Radovat se, cvičit jógu a nezatěžovat svou existencí planetu? A půjde to vše s kávou, nebo bez ní?

Time out – celý článek
31. 12. 2019
Tenhle závod není jen zkouška vašich běžeckých schopností. Zimní stopou okolo Silůvek je přespolní/lesní běh na pět kilometrů pro dvoučlenné hlídky, během něhož musíte plnit rozličné úkoly: například zatlouct hřebík nebo poskládat obrázek. Starší závodníci musí dokonce najít samotnou trasu závodu, takže kompas s sebou! Jednačtyřicátý ročník "Zimní stopy" startuje hned druhou lednovou sobotu v 8:30 a je určen pro všechny věkové kategorie (včetně rodičů s dětmi – 3 km).

Time out – celý článek
30. 12. 2019
Developerská skupina Crestyl zveřejnila pracovní vizualizace budoucí podoby území jižně od brněnského hlavního nádraží mezi ulicemi Dornych, Úzká a Uhelná, kde je dnes umístěno obchodní centrum Dornych (bývalé Tesco).

Time out – celý článek
25. 12. 2019
V neděli 29. prosince 2019 se naposledy v tomto roce uskuteční komentovaná procházka Masarykovou čtvrtí. Návštěvníci se během ní seznámí s historií čtvrti a postupným zastavováním svahů nad Pisárkami.

Time out – celý článek
23. 12. 2019
Starší články ze sekce Time out
Časopis:
Novinky:
René Nekuda
Kreativní zápisník
Nakladatelství U veverky
Jestliže připustíte myšlenku, že kreativita je něco jako myšlenkový sval, který se dá cvičit, pak jste právě objevili skvělého trenéra! Tento zápisník je velice zábavný společník, jenž umí hravou formou rozvíjet kreativitu, uchovávat nejlepší nápady, rozšiřovat slovní zásobu, odkrývat hluboká tajemství a bojovat s tzv. tvůrčím blokem. Kreativní zápisník je šest let praxe českého lektora tvůrčího psaní Reného Nekudy vměstnaných do více než stovky netradičních a bohatě ilustrovaných cvičení, kde jediným správným řešením jste vy sami.
Partneři:
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+