Time out
Lidé na celém světě slaví 200leté výročí narození Bahá’u’lláha, zakladatele Bahá´í víry, jejíž principy humanismu a jednoty v rozmanitosti vysoce oceňoval i prezident T. G. Masaryk. Historie Bahá´í učení v naší zemi sahá již do počátku dvacátého století. Kolem 22. října 2017 proběhnou oslavy 200letého výročí narození zakladatele Bahá´í víry také na několika místech v České republice. V Praze proběhne oslava 20. října v HAMU, Malostranské nám. 13, Praha 1 od 18 do 21 hodin.

Time out – celý článek
18. 10. 2017
Kapitán Povondra a jeho mordparta opět zasahuje, aby odhalila zákeřného vraha textilního továrníka. Vydejte se spolu s nimi po stopě zločinu. Čeká vás zcela netradiční prohlídka vily, během které zažijete napětí i zábavu.

Time out – celý článek
16. 10. 2017
Je jednou z méně známých vilových staveb Brna a sousedkou slavné Tugendhatovy vily. V současnosti díky partě nadšenců, z velké části průvodců právě z vily Tugendhat, vstává z popela. Řeč je o vile nazývané podle jejího prvního majitele a také stavitele Josefa Arnolda, jejíž adresa je Drobného 26. Na to, jaká byla její minulost a co ji čeká v budoucnosti, jsme se ptali Adama Lyčky, místopředsedy spolku Kulturní centrum Josefa Arnolda, jenž o objekt pečuje.

Time out – celý článek
5. 10. 2017
Myslíte si, že VIDA! science centrum je jenom pro děti? Přijďte se přesvědčit o opaku! A to nejlépe po setmění, kdy už děti spí a ve VIDA! se probouzí DJ i bar. V říjnu zahájí VIDA! After Dark jedinečnou výstavu Cirkus Mechanikus, v listopadu se můžete těšit na halloweenský program:  na krevní laboratoř a pitvu oka i srdce, stejně jako na jedinečnou upírskou show.

Time out – celý článek
28. 9. 2017
Pět let žila s mužem, který ji ponižoval. Bil ji, denně jí kontroloval mobil, zakázal jí návštěvy rodičů, měla se před ním plazit, protože on byl pánem domu. Vztah 40leté ženy ukončilo zranění páteře a hlavy. Domácí násilí, týrání, znásilnění či přepadení mohou rychle vstoupit do všedního života. A oběť můžete mít i ve svém okolí: kamarádku, sousedku nebo kolegyni z práce.
Time out – celý článek
22. 9. 2017
Vstupte do cirkusového světa zábavy, krásy, ale i úžasných technologií. Hlavními účinkujícími jsou tu historické originály i současné ručně vyrobené hračky a automaty, které vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Stisknutím tlačítka nebo roztočením kličky přivedete k životu půvabné mechanické loutky. Cirkus Mechanikus vás uchvátí svým vtipem i jemnou nostalgií s nádechem viktoriánské Anglie.
Time out – celý článek
20. 9. 2017
Letošní ročník mezinárodního badmintonového turnaje Li-Ning Czech Badminton Open 2017 kategorie Challenger zažijete zblízka. Tentokrát se totiž nehraje nikde jinde než u nás v Brně. Na 450 nejlepších českých a světových badmintonových hráčů se utká na tomto turnaji od 27. do 30. září 2017 ve Sportovní hale Vodova. Buďte v centru dění!
Time out – celý článek
19. 8. 2017
Všichni milovníci módy a designu, kteří nejsou příznivci a podporovateli velkých oděvních řetězců, by měli zbystřit. Dne 4. října 2017 se Stará sokolovna na Srbské 4 stane dějištěm zajímavé akce, která má ambici rozčeřit hladiny módního světa. Jde o Malou noc módy (MNM) a my jsme vyzpovídali jednoho z jejích hlavních organizátorů Davida Severu. Prozradil nám, o čem to celé vlastně bude.

Time out – celý článek
15. 9. 2017
Marketing Mix je B2B veletrh reklamy a marketingu rozšířený o konference, přednášky a workshopy. V září opět míří do svých tradičních míst konání: do Prahy v Hotelu DUO 19. září 2017 (10. ročník) a do Brna do Interhotelu Voroněž 26. září 2016 (12. ročník).
Time out – celý článek
13. 9. 2017
Pokud se snažíte žít v souladu s přírodou, vyhýbat se doma zbytečné chemii v kosmetice nebo úklidových prostředcích, raději sáhněte po bylinkách než po lécích a baví vás aromaterapie, pak vyrazte 17. září do Otevřené zahrady! Koná se tu totiž první bylinkový festival v Brně s názvem Aromaterapie & Bylinky. Na návštěvníky čeká 16 workshopů a přednášek, aromajarmark, ukázky masáží, možnost konzultace s bylináři a aromaterapeuty, skvělé jídlo a pití v bylinkové gastrozóně a vítány jsou i děti, které si budou moci vyrobit třeba vlastní přírodní mýdlo. 
Time out – celý článek
7. 9. 2017
Starší články ze sekce Time out
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Bohdan Sláma
Bába z ledu - DVD
Falcon
Po setkání s otužilcem Broňou (Pavel Nový) začíná ovdovělá Hana (Zuzana Kronerová) pozvolna měnit svůj stereotypní život, který se doposud točil výhradně kolem jejích synů (Marek Daniel, Václav Neužil), snach (Petra Špalková, Tatiana Vilhelmová) a vnoučat. Zatímco šedesátnice Hana prožívá love story, tradiční víkendové obědy v rodinné vile ztrácejí na idyličnosti a postupně vyplouvá na povrch, že každý z hrdinů má nějaké tajemství. Haniným nečekaným spojencem se stává vnuk Ivánek, který si zamiloval nejen svérázného Broňu, ale i jeho slepici Adélu a otužileckou komunitu na břehu Vltavy. Příběh rozkrývající nelehké vztahy mezi třemi generacemi přináší naději, že život lze vzít do vlastních rukou v jakémkoli věku.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2017 Radek Holík
Google+