Time out
Úsporné, jednoduše skladovatelné, s neomezenou bruslařskou sezónou a od letošního roku ještě rozlehlejší. Umělé Kluziště Lesná u Základní školy Milénova, které provozuje Středisko volného času Lužánky, se už potřetí otevřelo veřejnosti. K dispozici je nově větší bruslicí plocha, druhé kluziště určené pro začátečníky, nové pomůcky a širší nabídka v tamním bufetu.
Time out – celý článek
10. 12. 2019
Toužíte-li se na chvíli přenést do minulosti, můžete například zhlédnout historický film. Anebo na to jít originálněji: obléct si dobové šaty, učesat se, načančat a takto v gala vyrazit třeba na zámek. Vizážistka a návrhářka Šárka Tóthová dokáže zajistit toto vše a k tomu i památku v podobě krásných fotografií.

Time out – celý článek
7. 12. 2019
Prvního prosince to bude pět let, co se zábavní vědecký park VIDA! otevřel veřejnosti. Uplynulý čas se dá shrnout těmito slovy: přes milion návštěvníků, z toho stovky tisíc spokojených žáků, desítky tisíc hodin strávených opravami a vylepšováním exponátů, tisíce představení s pokusy, stovky programů pro rodiny, desítky dočasných výstav a jedno otevření venkovní expozice.

Time out – celý článek
4. 12. 2019
Je vnučkou basketbalové legendy Jana Bobrovského, odchovankyní brněnských Žabin a teď i jejich kapitánkou. Klára Křivánková se v rozhovoru nejen o basketbalu přiznala, že je velkou milovnicí zdravého jídla, ale když se naskytne příležitost využít akci "all you can eat" v sushi restauraci, je bezkonkurenční rekordmankou v počtu zkonzumovaných pokrmů. V létě byla nejvytíženější hráčkou českého basketbalového týmu na univerziádě v Itálii, hned poté naskočila do letní klubové přípravy. Teď má za sebou více než dva měsíce plného zápřahu v nejvyšší české lize a dvou mezinárodních soutěžích.

Time out – celý článek
2. 12. 2019
Přijďte společně s námi prožít krásnou atmosféru blížící se zimy a adventu. Užijte si tvořivý mikulášský víkend! Těšit se můžete na Mikuláše, anděla, originální exkurze do pekla a do výroby čajů. Rarášci ocení tvořivé dílničky pro děti a lahodné zimní dezerty. Zahřát se můžete voňavými kořeněnými čaji, punčem a svařákem. Vstup zdarma.

Time out – celý článek
28. 11. 2019
K adventním trhům na brněnských náměstích patří také jako jejich symbol košatý jehličnatý strom. K oficiálnímu rozsvícení vánočního stromu na náměstí Svobody dojde již v pátek 29. listopadu 2019 v 17.00!

Time out – celý článek
24. 11. 2019
Vstupte do videohry. Jak? Navštivte novou výstavu, která spojuje herní technologie s uměním. Pět obřích hlav slouží jako pět bran do digitálního světa. Podobu těchto světů máte ve svých rukou. Doslova. Stačí pohybovat rukama a projekce před vámi se mění. Jste poutníkem, který vše ovládá bez jediného dotyku. Každá vaše výprava je neopakovatelná.

Time out – celý článek
23. 11. 2019
Právě před sto lety našel Rudolf Těsnohlídek v Bílovickém lese malou Lidušku. Inspirovalo ho to k založení tradice Stromu Svobody na hlavním brněnském náměstí. Stejně jako tehdy přiveze i letos strom do Brna koňské spřežení.
Time out – celý článek
21. 11. 2019
Před Vánoci se v Brně uskuteční hned dva trhy nezávislé módy, šperků a designu MINT Market Brno. První z nich, MINT Market Brno s jubilejním pořadovým číslem 40, proběhne ve třech patrech budovy Tržnice Brno na Zelném trhu už tento pátek a sobotu 22. a 23. listopadu. O tři týdny později v sobotu a neděli 14. a 15. prosince nabídnou prodejci MINT Marketu Brno 41 své originální výrobky ve druhém patře industriálního prostoru Mosilana Hub.
Time out – celý článek
20. 11. 2019
Populárně-vzdělávací časopis GEO zařadil Hvězdárnu a planetárium Brno mezi deset nejkrásnějších hvězdáren a planetárií v Evropě. Ocitla se tak ve společnosti planetária v Hamburku, které se nachází ve stoleté vodárenské věži, nebo ve Valencii, které tvarem připomíná obrovskou lasturu vystupující z vodní plochy o rozměrech 1300×200 metrů.

Time out – celý článek
16. 11. 2019
Starší články ze sekce Time out
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Stefan Zweig
Svět včerejška
Paměti světoznámého rakouského autora jsou jednou z jeho nejlepších a nejdůležitějších knih, ale i jedním z pramenů pro pochopení novodobé evropské kultury. V knize jsou zachyceny formou očitého svědectví všechny nejdůležitější události novodobé evropské historie, atmosféra jejích měst a setkání s desítkami nejvýznamnějších evropských osobností.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+