Time out
Pomoc ostatním, těm, kteří to potřebují, nás naplňuje láskou. A nejedná se jen o tuto složitou dobu zasaženou koronavirovou pandemií. V BK Žabiny se dlouhodobě snažíme pomáhat, kde je potřeba.

Time out – celý článek
21. 10. 2020
V pořadí již XXIV. ročník festivalu cestování, sbližování a poznávání kultur se v letošním roce odehraje kompletně on-line. Téma „Svět se točí Covid NEcovid“ dokonale osvětluje i netradiční formu tradičního festivalu.

Time out – celý článek
20. 10. 2020

Hledáte způsob jak zabavit děti doma, abyste si mohli v klidu vypít svou kávu nebo čaj? Na Lužánky Live najdete jednoduché aktivity, které nevyžadují náročnou přípravu.

Time out – celý článek
16. 10. 2020
Je to sport, který baví každého. Děti, dospělé i seniory. Zábava, kterou zvládne i nesportovec či handicapovaný. Curling se loni natrvalo usadil v Brně a už v první sezóně ho zcela ovládl – zahrálo si už přes 10 000 lidí! Chcete si také přijít zahrát? Nová sezóna v curlingové hale v areálu Nové Zbrojovky v Židenicích odstartovala a pro veřejnost je tu spousta zajímavých aktivit.

Time out – celý článek
8. 10. 2020
Ačkoli se na přestávky mezi sezónami obvykle všichni sportovci, basketbalistky nevyjímaje, těší, byla ta letošní podle nás až moc dlouhá. S o to větší chutí jsme se na začátku srpna pustili do letní přípravy a na výsledcích to bylo znát.

Time out – celý článek
7. 10. 2020
Pohled na hvězdy lidi odjakživa přitahoval. Ať už pouze romantické duše, veliké hvězdopravce, nebo vážené astronomy. Jestliže se tedy rozhodneme hvězdnou oblohu pozorovat důkladněji než jen letmým pohledem, narazíme na problém: Jak se v ní orientovat?! My vám nyní ve spolupráci s Brněnskou hvězdárnou přinášíme krátký návod, jak začít svá systematická pozorování.
Time out – celý článek
22. 9. 2020
Zajímá vás, jak nevidomí párují ponožky nebo jak vypadá domovní zvonek pro neslyšící? Chtěli byste si vyzkoušet jízdu na invalidním vozíku? Nebo otestovat sporty pro lidi se zrakovým postižením? Přijďte do zábavního vědeckého parku VIDA! a zjistěte to na vlastní kůži. Vyzkoušejte různé vychytávky, přístroje a technologie na jedinečné výstavě (Ne)omezení

Time out – celý článek
5. 10. 2020
Obstojíte v gerontoobleku, který vám přidá i třicet let? Zvládnete se nalíčit poslepu? Je těžké obsluhovat plošinu pro vozíčkáře? Jsou zákazníci nadačního obchůdku stejní jako zákazníci v supermarketu? Dozvíte se na Dnech dobrovolnictví 15. – 16. října, které si připravilo Regionální dobrovolnické centrum Jihomoravského kraje spolu s dvacítkou neziskových organizací z Brna a okolí.

Time out – celý článek
4. 10. 2020
Ve dnech 2.–4. října se bude z Moravského náměstí linout vůně kávy. Chystá se totiž 10. ročník festivalu Káva Spojuje. V letošním roce se však událo několik zásadních změn. Nejenže se změnil majitel a název, ale po několika letech můžete očekávat kávový festival se vším všudy, takže těšit se můžete jak na Trhy kávy, tak i na doprovodný program ve formě přednášek.

Time out – celý článek
2. 10. 2020
Co si budeme povídat, letošní rok je prostě zvláštní. Začal podivným jarem, kdy se republika zastavila tak, že i nákupní centra zela prázdnotou. Nyní se po nouzovém stavu ze všeobecné paniky z možné nákazy pomalu dostávají i kulturní instituce.
Time out – celý článek
19. 8. 2020
Starší články ze sekce Time out


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+