Time out
Od úterý 2. června 2020 se po nucené koronavirové přestávce veřejnosti opět otevře brněnská vila Tugendhat. Otevření se bude týkat zahrady, stálých výstav v technickém podlaží i prohlídkových okruhů. Od stejného data bude taktéž nově otevřen vstup do zahrady vily Tugendhat ze zahrady vily Löw-Beer.

Time out – celý článek
29. 5. 2020
Letos první brněnský MINT Market se bude konat v sobotu 30. května 2020 v budově Tržnice Brno, kterou i tentokrát zaplní českou módou, módními doplňky, šperky, designem i vytříbenými lahůdkami.

Time out – celý článek
28. 5. 2020
Zábavní vědecký park VIDA! přichází s novým snímkem, který představuje Antarktidu jako domov pravěkých ještěrů. Vydejte se spolu s vědci po stopách osmimetrového masožravého dinosaura, býložravců s dlouhými krky nebo předchůdců krokodýlů se zuby ostrými jako břitva. Staňte se novodobými lovci dinosaurů a odhalte příběhy skryté v zamrzlých skalách. 3D film s českým dabingem nadchne dospělé i děti od 6 let, za příplatek ke vstupnému 50 Kč/os.

Time out – celý článek
25. 5. 2020
Park je podle encyklopedie část města nebo krajiny, ve které se nachází udržovaná zeleň. V Brně je takových parků opravdu bezpočet. Možná víc, než byste si sami mysleli. A ony jen čekají, až si jich všimnete. Tu tiše, osaměle, tu v hluku hrajících si dětí.

Time out – celý článek
24. 5. 2020
Po dlouhých dnech doma, bez školy a kamarádů bude v Brně léto, jak se patří! Tvořivé, sportovní, plné výzev, výletů a zážitků. Rodiče, kteří otáleli s výběrem letních táborů, ještě mohou vybírat z téměř padesáti příměstských a dvou desítek pobytových táborů Střediska volného času Lužánky. Na táborech budou organizátoři dodržovat přísná hygienická opatření.

Time out – celý článek
22. 5. 2020
Po dlouhých dnech doma bude v Brně léto jak se patří! Umělecké, sportovní, technické, plné výzev, výletů a zážitků. Ještě jste děti nepřihlásili na letní tábor? Ve Středisku volného času Lužánky si stále můžete vybrat z desítek příměstských a pobytových táborů. Neváhejte, volná místa mizí rychle! Těšte se také na kurzy pro dospělé a pro seniory. Více na luzanky.cz.

Time out – celý článek
15. 5. 2020
Zanedlouho už to budou dva měsíce, kdy se kvůli zákeřnému viru z Číny uzavřela všechna divadla, muzea, galerie, knihovny, hudební kluby a další kulturní zařízení po celé republice a celkově došlo k paralyzaci života u nás i ve světě.

Time out – celý článek
12. 5. 2020
Na českých silnicích dochází denně k více než stovce dopravních nehod. Pro jejich účastníky se jedná o šokující situaci a velmi často nevědí, jak se při a po dopravní nehodě zachovat. Právě z tohoto důvodu vznikl projekt mojenehoda.cz, za nimž stojí brněnský advokát Mgr. Miroslav Ševečka. Podívejme se, jak tento projekt vznikl a co je jeho cílem.

Time out – celý článek
10. 5. 2020
V době rozruchu kolem pražského pomníku maršála Koněva a aktuálního půlkulatého výročí konce 2. světové války není od věci si připomenout, jakým způsobem Brno získalo vlastního Rudoarmějce.
Time out – celý článek
8. 5. 2020
Zážitek deset metrů nad zemí, okruh sebejištění, skok na hrazdu, lanovka za odměnu nebo velká adrenalinová houpačka Big Swing. Už sedmnáct let láká Lanové centrum PROUD Brno příznivce adrenalinu, rodiny s dětmi a pracovní kolektivy hledající originální teambuildingy na Lesnou poblíž Čertovy rokle pod Základní školu Milénova. S novými atrakcemi je zahájena nová sezóna. Stavte se ve svátek a o víkendu bez objednání od 10.00 do 19.00, ve všední dny se rezervujte na brno@lanovecentrum.cz či tel. 607 111 477.

Time out – celý článek
7. 5. 2020
Starší články ze sekce Time out


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+