Sport

Zveřejněno dne 19. 12. 2020
Poděkování partnerům BK Žabiny Brno
Další rok se blíží ke konci a tentokrát možná víc než jindy bychom chtěli vyzdvihnout partnery našeho klubu. A to hlavně z toho důvodu, že tento rok byl pro mnohé neobyčejný. Pro nás ne příliš šťastný, ale jak se říká, všechno zlé je k něčemu dobré. My jsme si totiž uvědomili jednu důležitou věc. Jak úžasné partnery náš klub má. Protože i přes tuto nelehkou dobu zůstali s námi, a ať byla situace jakákoliv, chtěli naše holky podporovat a udržet jim nastavený standard. Za to vše jim patří jedno obrovské díky.S ochlazujícími se dny jsme se konečně zase mohli vrátit ke své práci a naskočit zpět do tréninkového, ale i herního procesu. I když jsme všichni nesmírně rádi, že můžeme opět dělat to, co nás baví a zároveň i živí, není to nic jednoduchého. Tělo sportovce je dlouhodobě zatěžováno. Zátěž, do které jsme momentálně naskočili, je opravdu vysoká. A možnosti regenerace prozatím téměř nulové. Právě proto jsme rádi, že nás fyzicky, ale i psychicky podporují výrobky s vysokým podílem aloe vera a dalšími přírodními látkami od našeho partnera. Nejen že nám pomáhá udržet si pevné zdraví a podporuje naši imunitu, ale zároveň hráčkám umožňuje se lépe vypořádat se stresem, kterého je teď víc než dost. Tímto bychom tedy chtěli poděkovat saloe.cz, že nám poskytl alternativu k regeneraci našich hráček a podpořil tak jejich celkové výkony. Pro fanoušky Žabin jsme zařídili slevový kód  ZABINY21, díky kterému můžete získat slevu 21 % na většinu produktů právě na stránkách www.saloe.cz.

Naše díky samozřejmě patří i divákům a fanouškům, kteří tvoří hlavní hnací motor našeho klubu. Přejeme všem krásné a veselé Vánoce, strávené v blízkém okruhu rodiny. 


PR
Článek otištěn v Kult 12/20
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Hlava medúzy (DVD)
Česká televize
Sehraný tým brněnské mordparty v čele s cílevědomou, precizní i intuitivní šéfkou Karin, její pravou rukou, pragmatickým kriminalistou Davidem, a dalšími zkušenými kolegy, vyšetřuje vraždy spáchané v jihomoravské metropoli a jejím okolí. Během pátrání kriminalisté rozplétají složité případy inspirované skutečnými zločiny, odhalují křivdy i tajemství minulosti.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+