Sport
Po další úspěšné sezoně se nadále chceme zlepšovat a navrátit klubu jeho dřívější slávu. A nejen na domácí scéně, ale i mezi evropskou elitou. Proto se letos účastníme vedle tradiční EWBL i druhé nejprestižnější evropské soutěže, Eurocupu. K výsledkům dopomůžou naše nejnovější posily, bývalá hráčka WNBA Bria Holmes a litevská reprezentantka Monika Grygalauskyté.

Sport – celý článek
5. 11. 2021
Máme za sebou třetí přípravný turnaj a v nohou již osmé utkání. Přípravná fáze sezóny je sice náročná, ale nemohla pro nás dopadnout lépe. V těchto osmi utkání jsme si udrželi čisté konto bez jediné porážky, a tak do sezóny vkročíme se třemi předsezónními tituly.

Sport – celý článek
8. 10. 2021
Nová sezóna se blíží, kádr se naplňuje a my pro vás máme jednu skvělou novinku. Hned po ukončení předešlé sezóny jsme se nechali slyšet, že usilujeme o působení v Eurocupu. Jsme velice rádi, že již v tuto chvíli můžeme naši účast v této druhé nejvyšší pohárové soutěži kontinentu potvrdit. Dokonce vstoupíme přímo do základní části bez nutnosti kvalifikace.

Sport – celý článek
17. 9. 2021
Olympijské hry v Tokiu jsou u konce, při slavnostním ceremoniálu je uzavřel Thomas Bach, prezident Mezinárodního olympijského výboru. Nyní se můžeme těšit na další olympijské hry, které se za tři roky uskuteční ve městě světel – v Paříži.
Sport – celý článek
11. 8. 2021
Nové workoutové hřiště u brněnského koupaliště Riviéra se otevřelo 5. srpna ve 14 hodin. Areál provozovaný společností STAREZ – SPORT, a. s. tak sportovcům nabídne ještě širší využití. Změn se totiž dočkají i nedávno rekonstruované beachvolejbalové kurty.

Sport – celý článek
6. 8. 2021
Když jsme si na začátku sezóny stanovovali své cíle, jedním z nich byla samozřejmě medaile. Byl to poměrně odvážný nárok, s tak mladým a ryze českým týmem, ale v našem klubu jsme zvyklí klást si ty nejvyšší možné cíle.
Sport – celý článek
1. 5. 2021
Nedávno přišel naprosto nevšední a možná i trochu šílený nápad. Spojit dva zcela odlišné sporty dvou ještě odlišnějších komunit. Ptáte se, o jaké spojení se jedná? Co kdybychom vám řekli, že jde o MMA bojovníka Jiřího Procházku a naše basketbalistky Žabin? Nejspíš byste si mysleli, že to je vtip, ale opak je pravdou. Jistě vás napadá otázka, co mají tyto sporty společného. Po sportovní stránce bychom toho moc nenašli, ale spojuje nás partner Aaska, který obléká nejen naše hráčky, ale i Jirku a jeho fanoušky.
Sport – celý článek
24. 4. 2021
Česká reprezentace v listopadu 2020 odehrála první kvalifikační bublinu v lotyšské Rize. Z té se český tým vrátil se třemi výhrami a jednou těsnou prohrou s Itálií. Na začátku února reprezentace odjela do Istanbulu, kde odehrála poslední dvě utkání kvalifikace na mistrovství Evropy. Tam nastoupila v plné síle a rumunské i dánské soupeřky doslova převálcovala. Tím si Česko zajistilo postup na ME z prvního místa ve skupině. V obou kvalifikačních bublinách se objevily hráčky brněnských Žabin. Konkrétně se jednalo o reprezentační stálici Beátu Adamcovou a listopadovou debutantku Natálii Stoupalovou.

Sport – celý článek
23. 3. 2021
Běh je v dnešní době moderní sport. Běhá téměř každý. Zlepšuje si tím fyzickou kondici, spaluje kalorie, vyplavuje endorfiny. Teď navíc může běh i pomáhat těm, co sami běhat nemohou, vozíčkářům. Virtuální běh pro Ligu vozíčkářů se uskuteční od 22. do 28. 3. 2021.

Sport – celý článek
14. 3. 2021
Anežka Kopecká, která v Žabinském dresu působí již druhou sezónu, má na svém kontě zlatou medaili z Mistrovství Evropy (ME) v kategorii do 15 let v roce 2015 a 4. místo z ME v kategorii do 18 let. Je jasné, že Anežka patří mezi talentované basketbalistky. Málokdo ovšem ví, že současně s profesionálním sportem zvládá studovat ještě Lékařskou fakultu MU.

Sport – celý článek
25. 2. 2021
Starší články ze sekce Sport
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Lucy Kirkwoodová
Nebesa
Mahenovo divadlo
Anglický venkov uprostřed osmnáctého století, v malém městě se staví šibenice pro vražedkyni malé dívky. Ona vražedkyně tvrdí, že čeká dítě, což by znemožňovalo její popravu. Proto soud povolá dvanáct žen, dvanáct matek, aby rozhodly, zda je obviněná Sally skutečně v požehnaném stavu.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+