Sport
Nová sezóna se blíží, kádr se naplňuje a my pro vás máme jednu skvělou novinku. Hned po ukončení předešlé sezóny jsme se nechali slyšet, že usilujeme o působení v Eurocupu. Jsme velice rádi, že již v tuto chvíli můžeme naši účast v této druhé nejvyšší pohárové soutěži kontinentu potvrdit. Dokonce vstoupíme přímo do základní části bez nutnosti kvalifikace.

Sport – celý článek
17. 9. 2021
Olympijské hry v Tokiu jsou u konce, při slavnostním ceremoniálu je uzavřel Thomas Bach, prezident Mezinárodního olympijského výboru. Nyní se můžeme těšit na další olympijské hry, které se za tři roky uskuteční ve městě světel – v Paříži.
Sport – celý článek
11. 8. 2021
Nové workoutové hřiště u brněnského koupaliště Riviéra se otevřelo 5. srpna ve 14 hodin. Areál provozovaný společností STAREZ – SPORT, a. s. tak sportovcům nabídne ještě širší využití. Změn se totiž dočkají i nedávno rekonstruované beachvolejbalové kurty.

Sport – celý článek
6. 8. 2021
Když jsme si na začátku sezóny stanovovali své cíle, jedním z nich byla samozřejmě medaile. Byl to poměrně odvážný nárok, s tak mladým a ryze českým týmem, ale v našem klubu jsme zvyklí klást si ty nejvyšší možné cíle.
Sport – celý článek
1. 5. 2021
Nedávno přišel naprosto nevšední a možná i trochu šílený nápad. Spojit dva zcela odlišné sporty dvou ještě odlišnějších komunit. Ptáte se, o jaké spojení se jedná? Co kdybychom vám řekli, že jde o MMA bojovníka Jiřího Procházku a naše basketbalistky Žabin? Nejspíš byste si mysleli, že to je vtip, ale opak je pravdou. Jistě vás napadá otázka, co mají tyto sporty společného. Po sportovní stránce bychom toho moc nenašli, ale spojuje nás partner Aaska, který obléká nejen naše hráčky, ale i Jirku a jeho fanoušky.
Sport – celý článek
24. 4. 2021
Česká reprezentace v listopadu 2020 odehrála první kvalifikační bublinu v lotyšské Rize. Z té se český tým vrátil se třemi výhrami a jednou těsnou prohrou s Itálií. Na začátku února reprezentace odjela do Istanbulu, kde odehrála poslední dvě utkání kvalifikace na mistrovství Evropy. Tam nastoupila v plné síle a rumunské i dánské soupeřky doslova převálcovala. Tím si Česko zajistilo postup na ME z prvního místa ve skupině. V obou kvalifikačních bublinách se objevily hráčky brněnských Žabin. Konkrétně se jednalo o reprezentační stálici Beátu Adamcovou a listopadovou debutantku Natálii Stoupalovou.

Sport – celý článek
23. 3. 2021
Běh je v dnešní době moderní sport. Běhá téměř každý. Zlepšuje si tím fyzickou kondici, spaluje kalorie, vyplavuje endorfiny. Teď navíc může běh i pomáhat těm, co sami běhat nemohou, vozíčkářům. Virtuální běh pro Ligu vozíčkářů se uskuteční od 22. do 28. 3. 2021.

Sport – celý článek
14. 3. 2021
Anežka Kopecká, která v Žabinském dresu působí již druhou sezónu, má na svém kontě zlatou medaili z Mistrovství Evropy (ME) v kategorii do 15 let v roce 2015 a 4. místo z ME v kategorii do 18 let. Je jasné, že Anežka patří mezi talentované basketbalistky. Málokdo ovšem ví, že současně s profesionálním sportem zvládá studovat ještě Lékařskou fakultu MU.

Sport – celý článek
25. 2. 2021
Na konci prosince loňského roku Rada města Brna schválila zahájení zadávacího řízení na stavbu 25metrového bazénu za Lužánkami. Nyní se radní zabývali další možností financování a schválili podání žádosti o dotaci z programu Národní sportovní agentury.

Sport – celý článek
23. 1. 2021
Brno je městem draka a vůbec nám nevadí, že to byl krokodýl. Nikdo není dokonalý. Ale Brno je ideálním městem pro dračí sport, o čemž zde svědčí množství závodů i počet posádek, které se tomuto sportu věnují. A není divu, dračí lodě jsou sportem opravdu pro každého. Nejen, že jsou asi nejvíce kolektivním sportem na světě (20 pádlujících plus bubeník a kormidelník), ale opravdu platí, že pádlovat může skoro každý bez ohledu na věk a předchozí sportovní zkušenost. 

Sport – celý článek
17. 1. 2021
Starší články ze sekce Sport
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Clint Eastwood
Cry Macho
Warner Bros. Pictures
Bývalá rodeo hvězda a chovatel koní bere práci, při které má dopravit malého chlapce z Mexika do Texasu, pryč od jeho alkoholické matky. Čeká je neobyčejně náročná cesta, během níž může světem unavený jezdec najít svůj vlastní pocit vykoupení tím, že chlapce učí, co to znamená být dobrým člověkem.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+