Soutěže

Zveřejněno dne 27. 12. 2019
SOUTĚŽ: Slavná cestovatelská dvojice H+Z
Magazín Kult Vám přináší soutěž o 3 jednodenní vstupenky na festival GO Kamera v ceně 300 Kč/ks. 


Před více než 70 lety nastartovali dva muži před pražským sídlem Autoklubu Republiky Československé motor stříbrného osobního vozu Tatra 87 a vydali se na první část cesty po pěti světadílech. Začala se psát fenomenální historie nepřehlédnutelné tatrovky s československou vlaječkou na kapotě, jejíž posádku tvořili dva čerství inženýři – 26letý Jiří Hanzelka ze Štramberku a o rok starší Plzeňan Miroslav Zikmund.

Více nejen o této legendární dvojici se dozvíte na 23. ročníku cestovatelského festivalu GO Kamera, který se uskuteční od 16. do 19. ledna 2020 na brněnském výstavišti.

Soutěžní otázka:

Kolik zemí procestovala dvojice H+Z při své první cestě v letech 1947–1950?

a) 18
b) 42
c) 61

Soutěže se můžete zúčastnit do 15. ledna 2020 na facebookové stránce Magazín KULT!


Redakce
Článek otištěn v Kult 01/20
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Marek Eben
Myšlenky za volantem
Brána
Kniha Marka Ebena Myšlenky za volantem představuje soubor sloupků a fejetonů, které vycházely časopisecky v letech 2014–2020. „Moje zkušenost s podobnými knížkami je taková, že se mi vždycky něco líbí a něco zase ne. A byl bych vlastně rád, kdyby v té knížce zbylo jen to, co se mi líbí, abych nemusel otravně listovat a přeskakovat to, co se mi nelíbí. Ale nikdy jsem neměl to srdce z knížky něco vytrhnout, připadá mi to barbarské. A proto je tato knížka ve formě kroužkového bloku, protože z bloku člověk vytrhne list jako nic a nemusí se trápit. Pokud někomu po přečtení zbudou jen desky, velice se omlouvám.“
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+