Soutěže

Zveřejněno dne 18. 10. 2016
SOUTĚŽ: Večer legend 12

Večer legend s pořadovým číslem 12 rozbouří ve středu 16. listopadu 2016 kulturní centrum Semilasso. Čeká na nás „květinový“ večer, který představí po pěti letech na jednom pódiu nejlepší tribute bandy Janis Joplin, Jimiho Hendrixe, The Doors a Led Zeppelin. Soutěžte o 2× 2 vstupenky v hodnotě 500 Kč.


 
Soutěžní otázka:
Frontmany tří legendárních skupin spojuje předčasné úmrtí ve věku 27 let. Která ze skupin uvedených níže mezi tuto trojici nepatří?

a) Janis Joplin
b) Jimi Hendrix
c) The Doors
d) Led Zeppelin 

PŘEDMĚT E-MAILU: soutěž Legendy

Své odpovědi posílejte na adresu info@mediahill.cz od 18. října do 11. listopadu 2016 a vyčkejte na slosování.

PR
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Petr Zídek
Utajená láska prezidenta Masaryka
Universum
První životopis ženy, která v roce 1928 navázala intimní vztah s prezidentem Masarykem, přináší naprosto neznámý příběh spisovatelky, básnířky, publicistky a veřejné aktivistky Oldry Sedlmayerové. Životní příběh, jenž je napínavější než román, zavádí čtenáře do zákulisí prvorepublikové politiky. Kniha odhaluje milostný vztah, který měl navždy zůstat utajen. Masarykovy nikdy dříve nepublikované erotické dopisy ukazují, že československý prezident prožíval v letech 1928–1934 s Oldrou vášnivý milostný román. Tu, která poznala Masaryka jako málokdo, čekalo nakonec smutné stáří v osamění, zapomnění a bídě.
Reklama:

Partneři:
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2017 Radek Holík
Google+