Soutěže

Zveřejněno dne 18. 10. 2016
SOUTĚŽ: Večer legend 12

Večer legend s pořadovým číslem 12 rozbouří ve středu 16. listopadu 2016 kulturní centrum Semilasso. Čeká na nás „květinový“ večer, který představí po pěti letech na jednom pódiu nejlepší tribute bandy Janis Joplin, Jimiho Hendrixe, The Doors a Led Zeppelin. Soutěžte o 2× 2 vstupenky v hodnotě 500 Kč.


 
Soutěžní otázka:
Frontmany tří legendárních skupin spojuje předčasné úmrtí ve věku 27 let. Která ze skupin uvedených níže mezi tuto trojici nepatří?

a) Janis Joplin
b) Jimi Hendrix
c) The Doors
d) Led Zeppelin 

PŘEDMĚT E-MAILU: soutěž Legendy

Své odpovědi posílejte na adresu info@mediahill.cz od 18. října do 11. listopadu 2016 a vyčkejte na slosování.

PR
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Lucia Aniello
Holky na tahu - DVD
Falcon
Nejlepší pařby jsou ty, na které se vám nechce... V odvážné, mládeži nepřístupné komedii Holky na tahu uspořádá pětice nejlepších kamarádek z vysoké školy (v podání Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilany Glazer a Zöe Kravitz) víkendové setkání po deseti letech v podobě divoké dámské jízdy v Miami. Jejich nespoutané řádění ale nabere překvapivě zlověstný směr poté, co se jim nešťastnou náhodou podaří zabít striptéra. Zatímco se v nastalém zmatku pokoušejí přijít na to, co si počnou, zažívají další a další bizarní příhody, které je v průběhu celé noci sblíží více než kdy předtím a pomohou jim zvládnout situace, ve kterých na podpoře přátel a kamarádů záleží nejvíce.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2017 Radek Holík
Google+