Menu

Zveřejněno dne 13. 2. 2017
My milujeme kávu – a vy?

Za Coffee barem MyMiKa stojí nemálo entuziasmu i vřelé a upřímné lásky ke kávě a kvalitním produktům. Zdá se, že možná přesně to ulici Lidická dříve chybělo. Není to tak dávno, co MyMiKa, v jejímž názvu je ukryto moto „my milujeme kávu“, otevřela. A protože jde o koncept promyšlený i dotažený, netrvalo vůbec dlouho, než si našla své stále zákazníky. Získá si i vás?


 
Kombinace tmavé výmalby, dřeva, barevných prvků i květin působí moderně, ale i útulně. Velmi příjemně se tu sedí, ať si zde chcete zalézt sám do koutku, nebo posedět s početnější skupinkou kamarádů.
 
Káva z české pražírny Coffee Source není v brněnských kavárnách ve stálé nabídce zatím až tak obvyklá, právě MyMiKa si ji vybrala – a rozhodně nevybrala špatně. Kávu z této pražírny pravidelně obměňuje, a to jak na espressu, tak na filtraci. S pravidelnými obměnami káv tak máte možnost nořit se do pestrého světa chutí víc a víc při svých pravidelných návštěvách i vy.
 
Při naší návštěvě byla v nabídce promytá Colombie Laespranza a jak espresso, tak cappuccino bylo perfektně připraveno a velmi nám chutnalo. Chuť této kávy byla velmi komplexní a bohatá, převážně šlo o chutě sladké, v espressu však byla v závěru velmi příjemná citrusová dochuť.
 
V nabídce najdete kromě kávy také pestrý sortiment z nabídky pečlivě vybraných malých dodavatelů. Pestrá je zde také nabídka vlastních pokrmů, takže si na své přijdete na snídani, oběd či malou večeři. Na lístku nechybí ani kvalitní víno z moravských sklípků.
 
Coffee bar MyMiKa
Lidická 15
8:00–22:00 hod.

hak
Článek otištěn v Kult 02/17
 Přidejte k článku první komentář >> 
Reklama:

Novinky:
Meik Wiking
Lykke. Tajemství nejšťastnějších lidí na světě
Jota
Zapojte se do revolučního tažení za štěstím! Autor světového bestselleru Hygge – Prostě šťastný způsob života přichází s dalšími inspirativními nápady a návrhy, jak dosáhnout většího štěstí. Vezme nás na výpravu za pokladem jménem Lykke, tedy hledáním a nalézáním dobra, které ve světě kolem nás ještě je.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2018 Radek Holík
Google+