Menu

Zveřejněno dne 13. 2. 2017
My milujeme kávu – a vy?

Za Coffee barem MyMiKa stojí nemálo entuziasmu i vřelé a upřímné lásky ke kávě a kvalitním produktům. Zdá se, že možná přesně to ulici Lidická dříve chybělo. Není to tak dávno, co MyMiKa, v jejímž názvu je ukryto moto „my milujeme kávu“, otevřela. A protože jde o koncept promyšlený i dotažený, netrvalo vůbec dlouho, než si našla své stále zákazníky. Získá si i vás?


 
Kombinace tmavé výmalby, dřeva, barevných prvků i květin působí moderně, ale i útulně. Velmi příjemně se tu sedí, ať si zde chcete zalézt sám do koutku, nebo posedět s početnější skupinkou kamarádů.
 
Káva z české pražírny Coffee Source není v brněnských kavárnách ve stálé nabídce zatím až tak obvyklá, právě MyMiKa si ji vybrala – a rozhodně nevybrala špatně. Kávu z této pražírny pravidelně obměňuje, a to jak na espressu, tak na filtraci. S pravidelnými obměnami káv tak máte možnost nořit se do pestrého světa chutí víc a víc při svých pravidelných návštěvách i vy.
 
Při naší návštěvě byla v nabídce promytá Colombie Laespranza a jak espresso, tak cappuccino bylo perfektně připraveno a velmi nám chutnalo. Chuť této kávy byla velmi komplexní a bohatá, převážně šlo o chutě sladké, v espressu však byla v závěru velmi příjemná citrusová dochuť.
 
V nabídce najdete kromě kávy také pestrý sortiment z nabídky pečlivě vybraných malých dodavatelů. Pestrá je zde také nabídka vlastních pokrmů, takže si na své přijdete na snídani, oběd či malou večeři. Na lístku nechybí ani kvalitní víno z moravských sklípků.
 
Coffee bar MyMiKa
Lidická 15
8:00–22:00 hod.

hak
Článek otištěn v Kult 02/17
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Petr Zídek
Utajená láska prezidenta Masaryka
Universum
První životopis ženy, která v roce 1928 navázala intimní vztah s prezidentem Masarykem, přináší naprosto neznámý příběh spisovatelky, básnířky, publicistky a veřejné aktivistky Oldry Sedlmayerové. Životní příběh, jenž je napínavější než román, zavádí čtenáře do zákulisí prvorepublikové politiky. Kniha odhaluje milostný vztah, který měl navždy zůstat utajen. Masarykovy nikdy dříve nepublikované erotické dopisy ukazují, že československý prezident prožíval v letech 1928–1934 s Oldrou vášnivý milostný román. Tu, která poznala Masaryka jako málokdo, čekalo nakonec smutné stáří v osamění, zapomnění a bídě.
Reklama:

Partneři:
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2017 Radek Holík
Google+