Menu

Zveřejněno dne 1. 2. 2017
Škola Vaření hravě a příměstské tábory

Ve škole Vaření hravě v Brně-Židenicích se naučíte nejen hravě vařit chutné jídlo, ale díky pravidelným kurzům pro dospělé a děti se naučíte „uvařit si“ také zdravé stravovací návyky a mnoho vzácných společných chvil u rodinného stolu. I vám půjde vaření hravě!Zima je v plném proudu, jezdíme na hory lyžovat, užít si sněhu a nasát zimní atmosféru. Jarní prázdniny máme letos  13.–17. března. Pro děti, které zůstávají v Brně, jsme připravili příměstský tábor plný vaření.

Vaše děti si kromě spousty zážitků a dovedností odnesou také poznatky:
o bezpečné práci s kuchyňskými nástroji,
o rozdělení potravin a jejich poznávání, o tom, jaké potraviny si vybrat, o odlišnostech různých produktů,
o vaření složitějších jídel a o trendech v servírování (foodstyling),
o způsobech stolování,
o cestě ke zdravému způsobu stravování.

Příměstské tábory v naší škole jsou velmi oblíbené. Neváhejte svoje děti z jejich dovedností vyzkoušet. Neskutečně vás překvapí. Těšíme se na vás.

Více o kurzech se dozvíte na našich stránkách www.varenihrave.cz.

PR
Článek otištěn v Kult 02/17
 Přidejte k článku první komentář >> 
Reklama:

Novinky:
Margaret Atwood
Příběh služebnice - audiokniha
OneHotBook
Dystopická vize ukazuje blízkou budoucnost na půdě dnešních Spojených států amerických, které se proměnily v republiku Gilead a vlády se chopil klerofašistický režim, který militantně volá po návratu k tradičním hodnotám. Země se potýká s ekologickými katastrofami a ztrátou lidské plodnosti, takže ženy, které ještě mohou mít děti, jsou jako "služebnice" nuceny k sexuálnímu otroctví v rodinách velitelů, aby s nimi zplodily potomky namísto neplodných chotí. Jednou z nich je i vypravěčka, která musí obezřetně manévrovat mezi Veliteli, jejich krutými Manželkami, hospodyněmi Martami i ostatními Služebnicemi – protože kdokoli z nich může být špiónem Gileádu.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2018 Radek Holík
Google+