Puls

Zveřejněno dne 23. 8. 2019
Centrum se stane dějištěm šermířského utkání
Už 30. srpna 2019 proběhne v Brně první ročník akce Alexův Summer Jam. Půjde o první open air šermířskou exhibici v ČR, a to přímo v historickém centru na Jakubském náměstí.


Sejde se zde česká i světová šermířská špička, mezinárodní výběr složený z vítězů světového poháru nebo mistrů Evropy se s tím domácím utká ve speciální exhibici. Čechy povede Alexander Choupenitch. Během večera zazní poprvé živě za účasti DJe Wiche a Anet Antošové i singl Víme oba.

Nápad na realizaci v hudebním žánru nepřišel u Alexe jen tak. Od malička chodil do divadla a poslouchal operu, dokonce i sledoval balet. Hudba je součástí jeho života, protože rodiče jsou operní pěvci. Alex je ale především jednou z největších nadějí českého sportovního šermu.

Svou šermířskou kariéru odstartoval v 8 letech, kdy od týmového basketbalu přešel k velmi individuálnímu šermu. V roce 2016 se účastnil dokonce Letních olympijských her v Rio de Janeiro.
Šerm a hip hop mohou působit jako protipóly, tahle spolupráce ale dokazuje přesný opak. K singlu vychází zároveň i videoklip, o jeho choreografii se postarala královna českého twerku Anet Antošová.

Více informací:
http://www.facebook.com/choupenitch
http://www.instagram.com/choupenitch
Event FB Alexův Summer Jam:  http://www.facebook.com/events/708163649628752/


PR
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Louisa May Alcottová
Malé ženy
Ikar
Romantická Meg, nezkrotná Jo, nenápadná Beth a rozmazlená Amy. Čtyři sestry, které musejí čelit stesku po tatínkovi, který bojuje v občanské válce, chudobě či vážné nemoci, ale hlavně svým vlastním ambicím, tužbám a malým nectnostem. Čtyři dívčí hrdinky, jež postupně dospívají, zakládají vlastní rodiny a poznávají velké lásky, velké smutky, všední strasti i nevšední krásy života. To jsou proslulé Malé ženy, které se již po generace zapisují do srdcí stále nových čtenářů nejen v Americe, kde si získaly status rodinné klasiky a věčného bestselleru. Malé ženy přinášíme českých čtenářům v kompletní nezkrácené podobě včetně druhého dílu, jenž sleduje další osudy sester Marchových.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+