Lidé

Zveřejněno dne 16. 7. 2015
Camping Rožnov pomáhá dětem
Rádi trávíte letní čas venku, procházkami, u vody nebo různými druhy sportů? Camping Rožnov letos nabízí možnost, jak při podobných kratochvílích zcela jednoduše pomáhat potřebným.

Letos vstup do areálu zcela zdarma i pro neubytované! Vstupné je pouze dobrovolné a celý výtěžek bude věnován nadaci Krtek, která pomáhá dětem s onkologickým onemocněním. Pomozte nám vybrat pro tyto děti co nejvyšší částku návštěvou našeho campu nebo alespoň sdílením této informace. Předem děkujeme. Společně pomáháme dětem!

Camping Rožnov pod Radhoštěm

Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Marek Najbrt
Prezident Blaník - DVD
Falcon
Celovečerní film Prezident Blaník vypráví příběh lobbisty Antonína Blaníka, který se rozhodne kandidovat na prezidenta České republiky. Hlavní hrdina Tonda Blaník ohlásil prezidentskou kandidaturu, v kampani slíbil například máslo a lithium do každé rodiny nebo korupci dostupnou pro všechny a sehnal i sto tisíc podpisů. Kandidaturu na Hrad však nakonec nepodal, když se jeho asistentovi Žížalovi nepodařilo doručit včas podpisové archy na ministerstvo vnitra. Přesto Tonda Blaník pokračuje ve snaze zachránit českou zemi a ukázat jejím obyvatelům, jak se mít líp. Celovečerní film navazuje na úspěšný seriál Kancelář Blaník.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2018 Radek Holík
Google+