Lidé
Ve středu 26. dubna v 8:30 hod. proběhne další setkání se zajímavou osobností z oblíbeného cyklu Inspirativní ráno. Naším hostem bude tentokrát Arnošt Goldflam, herec, režisér, dramatik a spisovatel pocházející z Brna.

Lidé – celý článek
24. 4. 2017
 
Milí kulturní přátelé,
 
za své poslání jsem si zvolil práci v kulturní oblasti. Vybral jsem si ji záměrně pro její hloubku a vliv na člověka. Kultura je úžasná, povznáší, probouzí emoce, přivádí k zamyšlení, spojuje lidská srdce, přináší radost a potěšení, neválčí, ale bojuje za dobro, kultura je zkrátka výjimečná. Přestože je kultura taková, bývá nedoceněná, neuznaná! Kultura je popelkou!

Lidé – celý článek
31. 12. 2016

Očekávané se stalo skutkem a nové relaxační centrum na střeše hotelu Avanti už je k dispozici pro všechny ubytované hosty – a zcela zdarma! Slavnostního otevření se zúčastnili jak zástupci hotelu, tak první zájemci z řad veřejnosti. O tom, že rozhodně bylo co představovat, nemůže být pochyb. Panorama Vitality Point Avanti nabízí saunu, vířivku i fitness. Je toho ale ještě mnohem více.
Lidé – celý článek
5. 12. 2016

Přijďte s dětmi prožít první adventní víkend do SONNENTORu. Pro rodiny s dětmi zde bude připraven program plný zážitků. Originální sluneční exkurze vás zavede do pekla a samozřejmě nebude chybět ani Mikuláš s andělem.
Lidé – celý článek
28. 11. 2016
Na stadionu za Lužánkami se už tuto neděli koná sportovní den. Organizátoři jej pojali tak, že se zde pobaví skutečně každý.
Lidé – celý článek
15. 8. 2016

Vyrazte s rodinou na Cibulové slavnosti a návštěvu zkombinujte s relaxací ve vyhlášených termálních lázních Laa jen kousek za hranicemi v regionu Weinviertel.
Lidé – celý článek
7. 8. 2016

Podnikání je jen jiná forma sportu a lidé, kteří jsou úspěšní díky návykům získaným ve sportu, bývají úspěšní i v podnikání. Na Veletrhu řešení se několik z nich podělí o své know how, které používají v praxi a jehož základem je dlouhodobá sportovní aktivita.
Lidé – celý článek
11. 6. 2016

Možná už jste zaregistrovali existenci služby skryté pod pojmem LidskáSíla.cz. V naprosto zjednodušené formě se dá popsat jako výpomoc s úklidem domácností. Celá věc je ale pochopitelně mnohem bohatší. Více nám k tomu řekl duchovní otec projektu Robert Vojáček.
Lidé – celý článek
25. 4. 2016

Patříte k lidem, jejichž život se neubírá směrem, který jim vyhovuje? I vám nejspíš dokáže pomoci Zuzzi Husarová, specialistka na koučink mysli. A jak to dělá, že pozitivním způsobem pomáhá transformovat životy svých klientů? To můžete objevit v následujících řádcích.
Lidé – celý článek
6. 2. 2016

Ve středu 6. ledna 2016 se v zahradě Augustiniánského opatství na Mendlově náměstí uskuteční první ročník dobročinné akce s názvem Betlémské dary. Pro všechny seniory, opuštěné, potřebné, osamělé nebo sociálně slabé bude akce příjemným vyvrcholením a zároveň zakončením vánočních svátků. Zúčastněné jistě zahřeje teplá polévka a potěší krátký kulturní program.
Lidé – celý článek
22. 12. 2015
Starší články ze sekce Lidé
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Jiří Žáček
Nové hrůzostrašné pohádky - audiokniha
Tympanum
Děti, které se rády bojí doma pod peřinou, se mají na co těšit! Josef Somr opět vypráví o dracích, loupežnících, jednoočkách, trojočkách a dalších strašidelných bytostech. Ale buďte bez obav – Jiří Žáček svým výběrem textů a jejich dokonalým převyprávěním nikterak nepřekročil hranice laskavosti pohádkového světa, které už dlouho posouvají tvůrci různých animovaných televizních příběhů určených dětským divákům za únosné meze. A navíc, dává nám nahlédnout do pokladnice lidové slovesnosti různých národů Evropy s poznáním, že pohádky vycházející z osobitosti jejich kulturních tradic si jsou velmi podobné.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2017 Radek Holík
Google+