Knihy

Zveřejněno dne 19. 4. 2020
Brzy vyjde novinka autorky Bábovek
Novinka známé současné spisovatelky Radky Třeštíkové vyjde 14. května a bude to pořádná jízda! V knize Foukneš do pěny se čtenáři setkají s hlavní hrdinkou, která po rozchodu sedne do auta a rozhodne se dojet až na konec světa. A určitě nepůjde o projížďku růžovým sademSbalte si do tašky všechna svoje trápení, úzkosti, zmatek, křivdy, nevyřčená slova i nevyřešené záležitosti a vydejte se spolu s hlavní hrdinkou na svoji vlastní cestu. Kniha vás ve svému příběhu vezme až na konec světa.

Radka Třeštíková je nejprodávanější českou spisovatelkou současnosti. Dosud největšího ohlasu dosáhla svou třetí knihou Bábovky, která se stala literární událostí roku 2016. Mimořádně úspěšný byl i následující román s detektivní zápletkou Osm a kniha Veselí.

Foukneš do pěny
Radka Třeštíková
Motto, 2020

PR
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
David Böhm, Ondřej Buddeus
Hlava v hlavě
Labyrint
Druhé, větší a chytřejší vydání. Nevšední publikace, první česká hlavopedie, určená především pro dětského čtenáře, jemuž má originální a hravou vizuální formou pomoci pochopit základní skutečnosti týkající se hlavy, mozku a jeho fungování. Výsledkem je vizuálně nápaditá a poetická kniha, spojující humor, zábavu i poučení, v níž na všetečné dětské otázky odpovídají nejen neurolog, boxer či detektiv. Hlava v hlavě získala Magnesii Literu jako nejlepší kniha roku pro děti, Zlatou stuhu České sekce IBBY pro výtvarný počin roku a první místo v soutěži Nejkrásnější česká kniha.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+