Knihy

Zveřejněno dne 18. 3. 2019
Autogramiáda nové knihy o Synkopách 61
Vydavatelství PETRUS vydalo v březnu 2019 biografickou knihu Jiřího Vondráka o legendě československého bigbeatu, brněnských Synkopách 61 - nejdéle hrající české kapele, která za dobu své existence odehrála tisíce koncertů a dodnes dělá svým fanouškům radost.Výpravná publikace Synkopy 61... a bylo nám hej obsahuje 425 stran autentických vzpomínek, archivních materiálů, osobních i profesních zážitků, které se dnes zdají až neuvěřitelné, propojených červenou nitkou vypravěčského umu Jiřího Vondráka. Nechybí zábavné detaily, třeba jak se stravovalo na zájezdech po Polsku, a kdy si konečně kapela mohla dovolit koupit opravdovou bicí soupravu, stejně jako trefné a někdy trochu mrazivé zasazení do dobových reálií, kdy rocková hudba byla možností uniknout všudypřítomné šedi, a kdy jednoduchý popěvek nebo vlasy "přes uši" mohly znamenat ztrátu "kvalifikace" a zákaz vystupování.

Autogramiáda proběhne 20. března 2019 v 17.00 v knihkupectví Barvič a Novotný, Česká 13, Brno. Křest s projekcí dokumentu se pak uskuteční na místě nejvhodnějším, brněnské Mekce bigbeatové scény – v klubu Šelepka, 21. března 2019 od 19.00.

Autogramiáda Synkopy 61... a bylo nám hej
Knihkupectví Barvič a Novotný, Česká 13, Brno
20. března 2019 od 17.00
www.barvic-novotny.cz

PR
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Martina Boledovičová, Monika Kindlová
Tradinář. Rodinný a tvořivý rok plný oslav a rituálů
Smart Press
Kniha obsahuje dvanáct kapitol podle měsíců v roce. Každý měsíc má svou poetiku, své svátky a rituály, ale i praktický dopad - jak vše dětem vysvětlit, včas si připravit, na nic nezapomenout? Vytvoříte si své vlastní rodinné rituály a tradiční svátky si společně s rodinou, sousedy a přáteli pěkně užijete. Kniha je vhodná pro maminky, tatínky, pro mateřská centra, školky, školy, babičky a dědečky.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+