Knihy

Zveřejněno dne 24. 2. 2019
Představení nové knihy o gestapu v Brně
Moravské zemské muzeum zve ve středu 27. února 2019 na slavnostní představení knihy Brněnské gestapo 1939-1945 a poválečné soudní procesy s jeho příslušníky, jejímž autorem je PhDr. Vladimír Černý, Ph.D.

Publikaci vydávají Moravské zemské muzeum a Archiv města Brna. Akce se koná pod záštitou primátorky statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové. Na slavnostní prezentaci zahraje klavírista Jan Šimíček svoji skladbu Brněnská Golgota - Fantazie pro klavír a zazpívá pěvecký sbor Lumír.

Představení knihy Brněnské gestapo
Dietrichštejnský palác, Zelný trh 8, přednáškový sál
27. února 2019 od 17.00
www.mzm.cz


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Pavel Sedláček
Exotické koření s recepty
Grada
Unikátní a bohatě ilustrovaná publikace má za cíl seznámit zájemce o koření, a celkově o vaření, s jednotlivými druhy exotických bylinek, koření a jejich směsí. Nedílnou součástí knihy jsou i recepty, které vždy obsahují nejméně jedno z uváděných koření. Kniha má v dnešní době své bohaté opodstatnění, neboť se setkáváme se širokou nabídkou exotického koření ať již prodávaného na našem trhu, nebo dovezeného ze zahraničí. S jeho správným rozlišením a použitím si však zatím poradí jen velmi málo kuchařů či kuchařek, a to i z řad profesionálů, přestože se ho snaží v hojné míře při přípravě jídel používat.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+