Filmy

Zveřejněno dne 29. 4. 2020
Do kina v autě
Protože kinosály zůstávají nadále zavřené, společnosti Kletch a Veletrhy Brno vymyslely způsob, jak potěšit filmové fanoušky. V úterý 28. dubna 2020 spouští první brněnské autokino.Brno Autokino se nachází v prostoru za pavilonem Z a bude promítat čtyři dny v týdnu. "Diváci se mohou těšit na filmy v úterý, ve čtvrtek, v pátek a v sobotu," řekl organizátor Jakub Klečka ze společnosti Kletch. Pořadatelé lákají na aktuální české i zahraniční filmy. "První týden nabídneme tuzemské komedie Přes prsty a Vlastníci či americký snímek Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw," informoval Klečka. Doplnil, že do dalších týdnů chystají i několik překvapení v podobě kultovních filmů. "Program budou moct ovlivnit také diváci, a to pomocí anket na facebookových stránkách, kde si zvolí, jaký snímek by chtěli vidět," sdělil Klečka.

Projekce začínají vždy ve 20.00. Lidé se do areálu dostanou přes devátou bránu vždy půl hodiny před promítáním. "Dbáme na bezpečnost návštěvníků, proto budou stát auta dva metry od sebe. Zároveň je zakázáno vozidla v areálu výstaviště opouštět," uvedl mluvčí společnosti Veletrhy Brno Jaroslav Bílek.

Vstupenka na každý film stojí 300 korun za auto. "Ve vozidle mohou sedět vždy dva lidé, případně jedna rodina," upozornil Bílek. Lístky zájemci pořídí předem přes web ibvv.cz nebo mobilní aplikaci BVV Trade Fairs. Nákup na místě nebude možný.

Aby si lidé autokino užili, musejí mít ve vozidle autorádio. "Doporučujeme jim doma vyzkoušet si, zda ho zvládnou manuálně naladit," poradil Bílek.

Další informace najdou zájemci na www.brnoautokino.cz či www.ibvv.cz.

PR
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
David Böhm, Ondřej Buddeus
Hlava v hlavě
Labyrint
Druhé, větší a chytřejší vydání. Nevšední publikace, první česká hlavopedie, určená především pro dětského čtenáře, jemuž má originální a hravou vizuální formou pomoci pochopit základní skutečnosti týkající se hlavy, mozku a jeho fungování. Výsledkem je vizuálně nápaditá a poetická kniha, spojující humor, zábavu i poučení, v níž na všetečné dětské otázky odpovídají nejen neurolog, boxer či detektiv. Hlava v hlavě získala Magnesii Literu jako nejlepší kniha roku pro děti, Zlatou stuhu České sekce IBBY pro výtvarný počin roku a první místo v soutěži Nejkrásnější česká kniha.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+