Filmy

Zveřejněno dne 6. 4. 2020
Filmy ke zhlédnutí zadarmo
YouTubový kanál Filmy česky a zadarmo nabízí pod heslem Doma seď a zachraň svět další české filmové hity zdarma. Akci odstartovaly oblíbené Pelíšky režiséra Jana Hřebejka 23. března a od té doby měli diváci možnost zhlédnout například Samotáře Davida Ondříčka, Horem pádem s Jiřím Macháčkem či Fotografa režisérky Ireny Pavláskové v hlavní roli s Karlem Rodenem. Snímky ještě několik dnů zůstávají v nabídce a zároveň je doplní další várka zajímavých titulů.V pondělí 6. dubna to bude oscarový film Kolja Jana Svěráka. V úterý 7. dubna se představí Aňa Geislerová ve filmu Želary, za které získala Českého lva. Ve středu si pak mohou diváci užít Kvarteto s Bárou Polákovou nebo Jaroslavem Pleslem pod režijním vedením Miroslava Krobota. Komediální drama Občanský průkaz režiséra Ondřeje Trojana bude mít svůj startovací den ve čtvrtek 9. dubna a týdenní nabídku zakončí čtrnáct let starý film Jana Hřebejka Musíme si pomáhat s Bolkem Polívkou v titulní roli. Kromě pěti Českých lvů byl snímek také nominován na Oscara.

Filmový distributor a obchodník s audiovizuálními právy společnost AQS, a.s. (značky Bioscop a Magic Box) se rozhodl zapojit do aktivit podporujících zlepšení nálady ve společnosti v současné nepříznivé situaci. Na svůj YouTubový kanál Filmy česky a zadarmo pod heslem Doma seď a zachraň svět, začal nasazovat denně jeden oblíbený film ke zhlédnutí zdarma. Vždy v 17.00 zveřejňuje stránka Filmy česky a zadarmo známý filmový hit posledních let, který je na tomto kanálu volně dostupný po dobu dalších 30 dnů.

YouTubový kanál Filmy česky a zadarmo má v současné chvíli 340 000 odběratelů a diváci na něm najdou i mnoho dalších snímků od známých komedií přes dramata akční či romantické filmy až po filmy pro děti.

Eva Svobodová
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Jan Hocek
100 nejhezčích výletů po Čechách a Slovensku
Universum
100 nejhezčích výletů po Čechách a Slovensku, za všech ročních období, pěšky, na kole i dalšími způsoby. Načerpejte inspiraci z tras navržených zkušeným cestovatelem. Popisy trasy jsou doplněny o mapy, tipy na zajímavosti po cestě a v neposlední řadě o nádherné fotografie
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+