Filmy

Zveřejněno dne 26. 9. 2017
MFF Ekofilm 2017
Nadechněte se! Cítíte to? Už je to ve vzduchu. Nejstarší festival filmů o životním prostředí se po roce vrací! Již 5.–7. října 2017!
 


Desítky soutěžních filmů, koncerty, besedy a diskuze, zážitkové programy a hry pro dospělé i školáky – to vše o vzduchu i na vzduchu. Potkejte nejvýraznější osobnosti, které udávají směr v oblasti péče o životní prostředí. Filmaři, fotografové, akademici, milovníci přírody, politici, vědci, ti všichni míří na EKOFILM. Přidejte se k nim!
 
Již ve středu 4. října od půl sedmé večer na vás v parku na Moravském náměstí čeká open-air otevírací koncert česko-americké formace N.O.H.A.
 
Hlavním festivalovým místem bude kino Scala. Právě tady si během festivalového čtvrtka a pátku užijete české i zahraniční filmy a s nimi osobně poznáte i jejich tvůrce a protagonisty.
 
Středobodem doprovodného programu bude areál EKOEXPO, který na tři festivalové dny vyroste na náměstí Svobody. Najdete tu přehlídku nejnovějších trendů a novinek v oblasti elektromobility a šetrné mobility i s ukázkovým vozem TESLA. V EKODÓMU dostanou prostor zajímavé osobnosti festivalu včetně největší festivalové hvězdy Staffana Widstranda, jednoho z nejvlivnějších fotografů divoké přírody současnosti.
 
O čem přemýšlí nejzajímavější environmentální osobnosti současnosti? To se od nich dozvíte osobně na besedách a diskuzích: Bláha, Librová, Hoffman, Musil, Marušinec, Miko a mnoho dalších.
 
Festival myslí i na školy: v Otevřené zahradě Nadace Partnerství, na náměstí Svobody i na Moravském náměstí v E.ON Energy Trucku na ně čeká zážitkový dopolední program.
 
Velká soutěž o TESLU

Pokud navštívíte alespoň deset projekcí nebo pořadů, za které získáte deset razítek do festivalových pasů, a zároveň správně odpovíte na doplňující otázku, máte možnost zúčastnit se slosování o víkendový pronájem elektromobilu TESLA. Cenu věnuje společnost Business Lease, s. r. o.
 
Kompletní program najdete na http://www.ekofilm.cz. Pořadatelem festivalu je Ministerstvo životního prostředí, festival organizuje Key promotion, s. r. o., Nadace Partnerství a Fakulta sociálních studií Masarykovy univerzity. Akce se koná pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka, primátora statutárního města Brna Ing. Petra Vokřála a rektora Masarykovy univerzity doc. PhDr. Mikuláše Beka, Ph.D.


PR
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Anselm Grün
Rok plný štěstí. Pozitivní myšlenky pro každý den
Pragma
Najděte ve svém životě konečně klid, každý den se na chvilku usaďte a užívejte si života. Co je pro to nutné? Například přesně tato krásná kniha od Anselma Grüna. Autor pro vás připravil inspirativní myšlenky pro každý den v roce, u kterých se zastavíte a uvědomíte si krásu a smysl života. Tyto motivační texty vás budou provázet po celý rok a poslouží jako balzám v našem současném hektickém životě.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+