Filmy

Zveřejněno dne 18. 11. 2021
Na scénu přichází nová generace Krotitelů duchů
Známé filmové série se často dočkávají nových a nových dílů, které představují jen slabší odvary těch původních. Dočkají se snad diváci něčeho jiného v případě nových Krotitelů duchů? Nad tím bude až do premiéry viset jeden velký otazník.Film Krotitelé duchů z roku 1984 představoval takový hit, že se skupina ústředních herců setkala ještě jednou a natočila poměrně vydařené pokračování. Po několika dekádách se však tvůrci rozhodli vytvořit nový snímek ze stejného světa, stejně nazvaný, akorát s ženským obsazením. Skončil jako naprostý propadák.

Studia však nad svými známými značkami nechtějí lámat hůl, a tak se chybu z roku 2016 pokusí Columbia Pictures napravit novým dílem nazvaným Krotitelé duchů: Odkaz, který bude ctít staré díly, akorát do hlavních rolí obsadí novou generaci, která by mohla stát v čele dalších snímků z této série.

Hlavních rolí se ujme duo dětských herců. Mckenna Grace (Malý Sheldon) si zahraje Phoebe, zatímco Finn Wolfhard (Stranger Things) ztvární Trevora. Ti se se svou matkou Callie (Carrie Coon) přestěhují na maloměsto, kde jim jejich dědeček odkázal starý dům. A jejich dědečkem není nikdo jiný než Egon Spengler, jen z původní čtveřice krotitelů.

Zápletka je jasná, děti odhalí odkaz svého dědečka a stanou se z nich noví krotitelé, protože se ve městě zrovna začnou objevovat duchové. Film sepsal a natočil režisér Jason Reitman (Děkujeme, že kouříte, Muži, ženy a děti) a bude mít 18. listopadu premiéru v kinech. Co se týče dalších herců, objevit by se tu měli všichni původní krotitelé, tedy kromě herce Harolda Ramise, představitele Spenglera, který již zemřel.

Ondřej Šedý
Článek otištěn v Kult 11/21
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Christian Schwochow
Je Suis Karl
Bontonfilm
Berlínem otřese teroristický útok. Pravicová teroristická buňka okolo chytrého studenta Karla, ho provedla ve stylu islamistických atentátů. Chtějí obrátit náladu obyvatelstva ve prospěch nacionalistického převratu. Všechno perfektně běží, dokud se Karl nedozví, že existuje osoba, která útok přežila.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2022 Radek Holík
Google+