Filmy
Clint Eastwood obohatil svou režijní filmografii o další film podle skutečné události. Snímek nazvaný podle svého hlavního protagonisty Richard Jewell se vrací do roku 1996, kdy se během olympijských her v Atlantě podařilo pracovníku bezpečnostní agentury zachránit tisíce životů nálezem batohu s výbušninou. Z prvotně oslavovaného hrdiny se však později stává hlavní podezřelý.

Filmy – celý článek
17. 1. 2020
Satirická krimi komedie zábavným způsobem ukazuje, jak může dopadnout vyšetřování záhadného úmrtí autora tajemných detektivních příběhů, když jsou všichni v jeho blízkosti podezřelí. Svérázný detektiv v podání Daniela Craiga pojme řešení případu po svém a vyšetřování každého člena této excentrické rodiny se ukáže býti složitější, než se zpočátku zdálo.

Filmy – celý článek
9. 1. 2020
Už jen do konce února promítá VIDA! jedinečný 3D dokument Oceány: Naše modrá planeta. Prozkoumejte pomocí nejmodernějších technologií dosud neprobádané části naší planety. Těšte se na jedinečné záběry z mořského světa plného života. 3D film s českým dabingem nadchne dospělé i děti od 6 let, za příplatek ke vstupnému 50 Kč/os.

Filmy – celý článek
7. 1. 2020
Slavný norský polární badatel, průkopník výzkumu za pomoci letadel a vzducholodi nebo vedoucí expedice, který jako vůbec první dosáhla jižního pólu. Roald Amundsen bezesporu platí za legendu nejen svého oboru, dalece přesahující hranice rodné země. Právě odsud teď i do českých kin přichází jeho filmový portrét. Stojí za to mu věnovat zvýšenou pozornost?

Filmy – celý článek
2. 1. 2020
Známá jména i nové objevy, hrané filmy i dokumenty, dramata i thrillery – to vše přinese další ročník oblíbené přehlídky severských filmů SCANDI, kterou už pošesté uvede do českých kin distribuční společnost Film Europe. Nadcházející ročník přehlídky SCANDI představí šest premiér a bude se konat od 9. do 12. ledna 2020 v kině Art. Tematickým zaměřením přehlídky budou "ženy na válečné stezce".
Filmy – celý článek
24. 12. 2019
Lucasfilm a režisér J. J. Abrams (Star Trek, Super 8, Star Wars: Síle se probouzí) znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie. Taky už se nemůžete dočkat?

Filmy – celý článek
19. 12. 2019
Třináctiletý Yao žije ve vesnici na severu Senegalu a je ochotný udělat vše pro to, aby se mohl setkat se svým hrdinou, kterým je Seydou Tall, slavný francouzský herec. Aby si Yao splnil svůj sen, naplánuje útěk a sám překoná 387 kilometrů. Herec je dojatý jeho odhodlaností a rozhodne se doprovodit chlapce zpět domů. Brzy pochopí, že se zároveň přibližuje i ke svým kořenům.

Filmy – celý článek
12. 12. 2019
Sbohem, synu rozhodně nepůsobí jako magnet na diváky. Čínské filmy se v našich kinech objevují více než sporadicky (ačkoli v poslední době je to trochu lepší) a dost lidí nejspíš odradí i bezmála tříhodinová stopáž tohoto komorního dramatu. Na trpělivější publikum, které se těmito „překážkami“ nenechá odradit, však čeká horký adept na čelní místa všech nadcházejících bilančních žebříčků roku 2019.

Filmy – celý článek
1. 12. 2019
Proč se Elsa narodila s kouzelnou mocí? Odpověď ji svůdně volá a zároveň hrozí, že zničí její ledové království. Společně s Annou, Kristoffem, Olafem a Svenem se královna Elsa vydává na nebezpečnou a pozoruhodnou cestu. Ve filmu Ledové království se Elsa obávala, že je pro svět příliš mocná. Ve snímku Ledové království II musí doufat, že je mocná dostatečně.

Filmy – celý článek
18. 11. 2019
Saša (Jenovéfa Boková) cítí, že se její vztah s manželem Karlem (Miloslav König) vyčerpal, a tak od něj na čas odchází. Nachází azyl u Dušana (Miroslav Faderholz), který jim kdysi hrál na svatbě. Celovečerní debut Bohdana Karáska klade důraz na přirozenost dialogů i hereckých výkonů. S neokázalou elegancí a subtilním humorem představuje svět třicátníků, kteří hledají, nacházejí a někdy i ztrácejí přátele i životní partnery.

Filmy – celý článek
13. 11. 2019
Starší články ze sekce Filmy
Časopis:
Novinky:
Adam Mišík
2.0
Universal Music
Nové album mladého dívčího idolu Adama Mišíka, na kterém učinkují i početní hosté: Dorian, SKiNNY BARBER, Sofian Medjmedj, Marcell a Dano Kapitán.
Partneři:
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+