Hudba

Zveřejněno dne 20. 8. 2019
The Offspring vystoupí na výstavišti
Už tuto středu 21. srpna 2019 zahrají v rámci série Rock for People Concerts na brněnském výstavišti punkrockové legendy The Offspring. Na jednu z největších hudebních událostí léta zbývá už jen posledních pár vstupenek.

Kapela, která na festivalu Rock for People 2016 sehrála vedle Massive Attack roli hlavních headlinerů, na loňském vydařeném koncertě v Praze opět dokázala, že jí není nikdy dost. The Offspring se k nám vracejí velmi rádi, přičemž svůj úplně první koncert v Praze odehráli v roce 1993 v malém klubu ve sklepě jako předkapela NOFX, pro které tehdy dělal kytarista The Offspring bedňáka. Není pochyb o tom, že nás opět čeká nezapomenutelný zážitek, což slibuje i obrovská fanouškovská základna, která na koncertech umí s kalifornskými hochy odzpívat téměř každé jejich slovo. Jako support vystoupí kapely Ignite, WSTR a Burning Steps.

Poslední vstupenky jsou v prodeji za 1190 Kč na GoOut.cz. Více na www.rockforpeople.cz.

The Offspring založil v polovině 80. let kytarista Bryan "Dexter" Holland a basista Greg K, tehdy ještě pod názvem Manic Subsidal. Jejich první velký úspěch přišel v roce 1994 s vydáním třetího studiového alba Smash, které se stalo dosud nejprodávanější deskou, jaká kdy vyšla na indie labelu. Prodalo se jí přes 12 milionů kusů a dočkala se hned šesti platinových desek. Následující alba jako Ixnay on the Hombre, Americana či Conspiracy of One sice na úspěch Smash nedosáhly, ale i tak platinové desky získala.

Koncert The Offspring
Brněnské výstaviště
21. srpna 2019 od 17.45
www.rockforpeople.cz


PR
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Volker Kutscher
Lunapark
MOBA
Berlín 1934: Pod železničním mostem je nalezen mrtvý příslušník SA. Na zdi nad ním se skví komunistické heslo. Tajná státní policie vychází z politicky motivované vraždy, ale komisař Gereon Rath se rozhodně vést vyšetřování jiným směrem. Když je nalezen další ubitý příslušník SA, vypadá to podle všeho na čin sériového vraha. Během vyšetřování začíná být politická situace stále výbušnější a tlak na komisaře roste: SA se zmocní jeho ženy a on sám dostává jednoznačnou objednávku vraždy.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+