Hudba

Zveřejněno dne 26. 6. 2019
PŘEDSTAVUJEME: Ostrava zazáří pestrými barvami
Jako každý rok se Ostrava od 17. do 20. července 2019 stane festivalovým středobodem. Colours of Ostrava prosvítí letní festivalové nebe zářivými odstíny. Kromě nových kapel ze světa i od nás se těšte na divadla a taneční workshopy. Pro nejmenší je dokonce připravený i ČEZ Family Park, Dětská scéna nebo Kojící stan.Na jaké kapely a hvězdy se letos mohou návštěvníci těšit? Jistě už se nemohou dočkat sobotního koncertu anglické alternativní rockové kapely The Cure. V tuzemské premiéře se představí charismatická Florence + The Machine, ve které hraje prim Florence Welch. Španělské rytmy k nám zase přiveze zpěvačka Rosalía. Přímořskou atmosféru zprostředkuje Calypso Rose, která nabídne ze svého rodného karibského ostrova Tobago neuvěřitelně nakažlivou směs energie. 

Colours ale není jen o hlavní stage. Menší scény nabídnou také slušnou nálož – Youn Sun Nah, Paolo Fresu Devil Quartet či Cory Henry & The Funk Apostles. Ani milovníci elektra nepřijdou zkrátka, protože nadílka je bohatá i v tomto směru – předvede se i Nicola Cruz či TOKiMONSTA. Pokud toužíte spíše po tuzemské hudební produkci, tak jistě nebudete zklamáni. Krev v žilách vám rozproudí Kryštof, Buty, Dan Bárta, Mirai, Pokáč a další.

Mezinárodní fórum Meltingpot zase uspokojí všechny, kteří si chtějí v mezičase odpočinout od hudební smrště. Na devíti scénách se představí více než stovka podněcujících řečníků z celého světa. Své vědecké nadšení zase uplatníte na The Big Bang Stage, kde si vychutnáte srozumitelnou formou částicovou fyziku. 

Colours of Ostrava 2019
Ostrava
17. – 20. července 2019
www.colours.cz
Foto: Michal Lukáč

Klára Tesařová
Článek otištěn v Menu 01/19
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Jan Hocek
100 nejhezčích výletů po Čechách a Slovensku
Universum
100 nejhezčích výletů po Čechách a Slovensku, za všech ročních období, pěšky, na kole i dalšími způsoby. Načerpejte inspiraci z tras navržených zkušeným cestovatelem. Popisy trasy jsou doplněny o mapy, tipy na zajímavosti po cestě a v neposlední řadě o nádherné fotografie
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+