Hudba

Zveřejněno dne 30. 6. 2019
Hvězdou letošního Trnkobraní bude Kryštof
Festival Vizovické Trnkobraní je jednou z největších hudebních událostí letní festivalové sezóny a nejvýznamnějším kulturním projektem ve Zlínském kraji. Letošní ročník bude již 52. v jeho historii. Uskuteční se v pátek 16. a sobotu 17. srpna 2019 přímo v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích, kde se vyrábí nejproslulejší tuzemská značka slivovice. Návštěvníci se můžou těšit na takové hvězdy, jako jsou kapela Kryštof, Chinaski, No Name, Škwor, Michal Hrůza, Vypsaná fiXa nebo Lenny.Festival Vizovické Trnkobraní je multižánrovou kulturní přehlídkou, která zahrnuje vystoupení špiček české a slovenské hudební scény na dvou scénách a doprovodný program s divadelní scénou, kinokavárnou a dětským koutkem. Festival je koncipován jako zábava pro celou rodinu.

Tradiční součástí Vizovického Trnkobraní bude i letos světově proslulá soutěž v pojídání švestkových knedlíků, která vzbuzuje zájem všech českých i zahraničních médií. 

Interpreti na letošním Vizovickém Trnkobraní:
Anna K., Argema, Atmo Music, Bohemian Metal Rhapsody, Chinaski, Fleret, Gazdina Roba, Horkýže Slíže, Kosovci, Kryštof, Lenny, Michal Hrůza, Mirai, No Name, Sebastian, Škwor, This, UDG, Visací zámek, Voxel, Vypsaná Fixa

Vizovické Trnkobraní 2019
Vizovice
16. a 17. srpna 2019
www.vizovicketrnkobrani.cz 

Redakce
Článek otištěn v Menu 01/19
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Lenka Horňáková-Civade, Anne Delaflotte Mehdevi
Praha-Paříž, do vlastních rukou
Argo
Lenka žije ve Francii a Anne v Čechách. Lenka je Češka a Anne Francouzka. Ačkoliv by se zdálo, že si tyto dvě evropské kultury musí být blízké a život v jedné či druhé zemi dost podobný, každodenní potýkání se s realitou svědčí o naprostém opaku. Překvapení, pobavení i naštvání jsou málem na denním pořádku, rozdílné vnímání toho, co je nebo není správné, co je nebo není normální a co je nebo není přijatelné, může život pořádně zamotat. Přítelkyně, která prožívá více méně to samé, ale v „mé“ vlasti, je tedy ta pravá osoba, která může leccos vysvětlit, ale hlavně všechno pochopit. S notnou dávkou humoru a za pomoci kamarádčiných dopisů se s novým domovem lze sžít mnohem snáz.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+