Hudba

Zveřejněno dne 30. 6. 2019
Hvězdou letošního Trnkobraní bude Kryštof
Festival Vizovické Trnkobraní je jednou z největších hudebních událostí letní festivalové sezóny a nejvýznamnějším kulturním projektem ve Zlínském kraji. Letošní ročník bude již 52. v jeho historii. Uskuteční se v pátek 16. a sobotu 17. srpna 2019 přímo v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích, kde se vyrábí nejproslulejší tuzemská značka slivovice. Návštěvníci se můžou těšit na takové hvězdy, jako jsou kapela Kryštof, Chinaski, No Name, Škwor, Michal Hrůza, Vypsaná fiXa nebo Lenny.Festival Vizovické Trnkobraní je multižánrovou kulturní přehlídkou, která zahrnuje vystoupení špiček české a slovenské hudební scény na dvou scénách a doprovodný program s divadelní scénou, kinokavárnou a dětským koutkem. Festival je koncipován jako zábava pro celou rodinu.

Tradiční součástí Vizovického Trnkobraní bude i letos světově proslulá soutěž v pojídání švestkových knedlíků, která vzbuzuje zájem všech českých i zahraničních médií. 

Interpreti na letošním Vizovickém Trnkobraní:
Anna K., Argema, Atmo Music, Bohemian Metal Rhapsody, Chinaski, Fleret, Gazdina Roba, Horkýže Slíže, Kosovci, Kryštof, Lenny, Michal Hrůza, Mirai, No Name, Sebastian, Škwor, This, UDG, Visací zámek, Voxel, Vypsaná Fixa

Vizovické Trnkobraní 2019
Vizovice
16. a 17. srpna 2019
www.vizovicketrnkobrani.cz 

Redakce
Článek otištěn v Menu 01/19
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Jiří Fuchs
V myšlenkovém světě Tomáše Halíka. Od modernismu k neomarxismu
Academia Bohemica
Od sametové revoluce je Tomáš Halík stálicí naší veřejné scény. Muž mnoha profesí a zájmů, plodný autor; téměř barokně-renesanční osobnost. Pro mnohé autorita ve věcech křesťanského života. Donedávna měl obdiv široké veřejnosti. Dnes se, aspoň u nás karta trochu obrací. Tato kniha chce ukázat, že přitom nemusí jít jen o hru osudu a vrtkavost lidské přízně. Odhaluje, že stupňující se radikalita Halíkova politického aktivismu i jeho experimenty v životě víry vyplývají z myšlenkového rámce, v němž Halík nahlíží svět. Předložený text tedy nabízí čtenáři jasnější představu o tom, jak silně se filosofické přesvědčení promítá do praktických oblastí života.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+