Hudba

Zveřejněno dne 18. 11. 2018
Funky smršť se blíží
Brzy nás všechny zavalí lavina pravého funky se šlehačkou, zválcují nás diskokoule a zasypou zlaté flitry. Funky Chicken pořádají večírek pro všechny své fanynky a jejich kamarádky, ale i kamarády, dědy, mamky, tety…


Už 23. listopadu 2018 bude v ArtBaru rozhodně o co stát. Kapela Funky Chicken pořádá Funky Night. Během večera se představí kapely Funkshmakers, Jindra Holubec y Amigos, Funky Chicken a v tanečním rytmu návážou Dj Mik-mik z Equipe Animazione a Dj Ntkz z Bassinfection.

Funky Chicken
představí v premiéře několik skladeb z připravovaného alba. Novinkou bude také světelná a laserová show s projekcí, které dodají jejich vystoupení vizuální rozměr. A aby byl celkový dojem kompletní, vystoupí ten večer s kompletní dechovou sekcí.

Jindra Holubec y Amigos jsou ostravská street-funková smršť. Že se kluci nezaleknou ničeho, se přesvědčte na jejich videích. Přijede Chrusty, opička Chico nebo dokonce i Fredie? Doskočí na trampolíně až do stropu? Jak sami říkají: "Proud síly a energie vás dostane do trenek…".

Funkshmakers jsou zakladatelé brněnského agro funku. Jejich zednické rytmy a dobře uhašená žízeň vytváří neopakovatelnou atmosféru. Prostě těžká práce, lehká hudba.

DJ Mik-mik, zástupce brněnských Equipe Animazione, roztočí gramofony a naváže svým funky mixem. A nejen to. Po boku mu bude stát DJ Ntkz z (místním dobře známé) Bassinfection. Kromě funky se těšte také na další taneční rytmy, které Vás doprovodí až do sychravého sobotního rána.

Funky Night 2018
ArtBar Druhý Pád, Štefánikova 1, Brno
23. listopadu 2018
www.facebook.com/events/281090389197521


PR
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Lesley-Ann Jonesová
Freddie Mercury. Bohémská rapsodie jednoho života
BB art
Zdá se, že všichni víme, kdo to byl Freddie Mercury. Bohem nadaný zpěvák formace čtyř muzikantských individualit Queen. Muž, který skupině propůjčil její nejcharakterističtější ochrannou známku: svůj hlas. Interpret a autor nezapomenutelných skladeb – od Bohemian Rhapsody přes We Are The Champions až po Innuendo. Extravagantní jedinec, libující si v okázalosti hudební i módní. Původem ze Zanzibaru, kde se narodil rodičům perského původu. Homosexuál dlouho skrývající svou orientaci a první skutečně očividná oběť AIDS z uměleckých kruhů. Bude se nám zdát, že se o Freddiem sotva můžeme dozvědět něco nového a neznámého, ovšem jen do chvíle, než se začteme do jeho rozsáhlé biografie, kterou vydala Lesley-Ann Jonesová.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+