Hudba

Zveřejněno dne 18. 11. 2018
Funky smršť se blíží
Brzy nás všechny zavalí lavina pravého funky se šlehačkou, zválcují nás diskokoule a zasypou zlaté flitry. Funky Chicken pořádají večírek pro všechny své fanynky a jejich kamarádky, ale i kamarády, dědy, mamky, tety…


Už 23. listopadu 2018 bude v ArtBaru rozhodně o co stát. Kapela Funky Chicken pořádá Funky Night. Během večera se představí kapely Funkshmakers, Jindra Holubec y Amigos, Funky Chicken a v tanečním rytmu návážou Dj Mik-mik z Equipe Animazione a Dj Ntkz z Bassinfection.

Funky Chicken
představí v premiéře několik skladeb z připravovaného alba. Novinkou bude také světelná a laserová show s projekcí, které dodají jejich vystoupení vizuální rozměr. A aby byl celkový dojem kompletní, vystoupí ten večer s kompletní dechovou sekcí.

Jindra Holubec y Amigos jsou ostravská street-funková smršť. Že se kluci nezaleknou ničeho, se přesvědčte na jejich videích. Přijede Chrusty, opička Chico nebo dokonce i Fredie? Doskočí na trampolíně až do stropu? Jak sami říkají: "Proud síly a energie vás dostane do trenek…".

Funkshmakers jsou zakladatelé brněnského agro funku. Jejich zednické rytmy a dobře uhašená žízeň vytváří neopakovatelnou atmosféru. Prostě těžká práce, lehká hudba.

DJ Mik-mik, zástupce brněnských Equipe Animazione, roztočí gramofony a naváže svým funky mixem. A nejen to. Po boku mu bude stát DJ Ntkz z (místním dobře známé) Bassinfection. Kromě funky se těšte také na další taneční rytmy, které Vás doprovodí až do sychravého sobotního rána.

Funky Night 2018
ArtBar Druhý Pád, Štefánikova 1, Brno
23. listopadu 2018
www.facebook.com/events/281090389197521


PR
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
David Balda
Narušitel - DVD
Bontonfilm
Silný a napínavý příběh českého leteckého esa, jeho kamarádů i bezbřehou lásku k létání přináší do kin film Narušitel. Život armádních letců socialistického Československa naplňovaly opojné chvíle svobody v oblacích a přátelství na celý život, z velké části ho ale ničil dozor státní bezpečnosti a jejích udavačů. Čtveřice kamarádů a jejich letecký mentor spolu létají a slouží v armádě dvacet let. Pak se ale po dlouhé době začne rozmotávat smrt bývalého pilota RAF při pokusu o přelet na západ a hlavní hrdina nemá jiné východisko, než se ho pokusit napodobit. „Jste narušitel, následujte mě,“ jsou slova, která sám často hlásí do vysílačky, když nutí k přistání ty, kdo se na západ za svobodou vydávají vzduchem v letadlech. Teď se o stejně zoufalý útěk musí pokusit i on.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+