Hudba

Zveřejněno dne 29. 6. 2018
Opera na Špilberku
Soubor Janáčkovy opery se v červenci dočasně zabydlí na hradě Špilberku. Už potřetí vám v barokním prostředí hradu odehraje slavné opery. Pod širým nebem tu uslyšíte Carmen od Georgese Bizeta, Dona Giovanniho od W. A. Mozarta nebo Polskou krev od Oskara Nedbala.

Program:

2. 7. 2018 G. Bizet: Carmen | http://online.ndbrno.cz/ndbrno/standard/hall/id-212659?

4. 7. 2018 G. Verdi: La Traviata | http://online.ndbrno.cz/ndbrno/standard/hall/id-212660?

6. 7. 2018 O. Nedbal: Polská krev | http://online.ndbrno.cz/ndbrno/standard/hall/id-212661?

8. 7. 2018 W. A. Mozart: Don Giovanni | http://online.ndbrno.cz/ndbrno/standard/hall/id-212662?

Vyberte si některý ze čtyř operních večerů. Na hradě Špilberku vás čeká nezapomenutelný zážitek s Janáčkovou operou NdB. Vstupenky zakoupíte online nebo v Zákaznickém centru na Dvořákově 11, Brno.


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Rudolf Havlík
Po čem ženy touží - DVD
Cinemart
Charismatický cynik Karel Král (Jiří Langmajer), na kterého ženy letí, je šéfredaktorem časopisu Playboy. Jednoho dne jeho nezávazný způsob života utrží hned několik ran. Dostane výpověď kvůli průšvihům a poklesu prodejnosti časopisu, bývalá manželka a dcera ho opět naštvou, neznámá žena mu nabourá auto a na jeho místo je dosazena pohledná mladá šéfredaktorka Leona. Karel vyřeší problémy po chlapsku – společně s nejlepším kamarádem se opije a v dobrodružné noci si přeje, aby se stal ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší a on je na tom kvůli nim bídně.“ Ráno Karel zjistí, že následkem noční alkoholické „jízdy“ a zásahem vědmy Zoltany se stal ženou. Karel se musí vyrovnat nejen s novým vzhledem, ale hlavně se naučit fungovat v ženském těle a zjistit, zda to mají ženy opravdu snazší?
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+