Hudba

Zveřejněno dne 2. 11. 2017
Herec a režisér Ondřej Sokol, moderátor Leoš Mareš a modelka Simona Krainová natočili vtipný klip, kterým lákají lidi na taneční rekord v Brně na festivalu Life.
Leoš Mareš

Jak vzpomínáte na natáčení klipu k festivalu Life?
Natáčení bylo pro mě skutečným Zpátky do minulosti, protože přesně takhle jsem kdysi tancoval v taneční skupině v Berouně, a navíc velmi podobná červená škodovka byla mým prvním autem, které mi pouze půjčoval můj táta.

Jaký máte vztah k Brnu, kde budete v listopadu překonávat taneční rekord?
Do Brna jezdím už desítky let na jednotlivé akce. Jezdím sem často a rád, a kdybych měl uvést všechny vzpomínky, které mne s tímto místem pojí, bylo by to na hodně dlouho. Mám rád i brněnský noční život, myslím, že v poslední době se hodně zvedla úroveň brněnských barů. Ondřej Sokol

Jaký vztah máte k Brnu?
Velmi osobní. Já měl totiž takový studený odchov, rodiče nikdy neplýtvali emocemi. Když mi bylo asi deset let, šli jsme s maminkou po Brně. Náhle ukázala na nějaké okno a stručně mi oznámila: Ondřeji, tam jsi byl počat.

Jak se vám točila taneční upoutávka na festival Life?
Především díky těm retro šusťákovým soupravám, protože jsou neprodyšné, to byla taková dlouhá lymfodrenáž, zhubli jsme snad čtyři kila.

Jak jste na tom s tancem? Jde vám, nebo jste u toho trošku trpěl?
Já mám tanec velmi rád. Akorát můj tanec je hodně, jak se říká, živelný a nekontrolovatelný. Já se přestanu kontrolovat a začnu tančit. Těší mě, když je to choreografie, která musí být společná. 

Simona Krainová

Co se vám vybaví, když se řekne Brno? 
Brno mám spojené především s prací. Neměla jsem možnost v Brně strávit volné chvíle, má cesta do Brna je vždy spojena s nějakou akcí, schůzkou, případně focením. Přes Brno jezdíme z Havířova do Bratislavy za rodinou, takže ho vnímám jako takový milník při cestě za svými blízkými.

Jaké místo má ve vašem životě sport, popřípadě tanec?
Dřív jsem sport nevnímala jako důležitý. S postupem času mu ale přikládám čím dál větší váhu. Začala jsem běhat a hrozně mě to chytlo. Doma se snažím také cvičit, občas si dopřeju jógu. A co se týče tance, ten miluju. Jakmile slyším nějakou chytlavou hudbu, už se pohupuju v rytmu a šla bych někam na parket.

Jak bude samotné vystoupení vypadat? Tancuje se v páru, či samostatně?
Jedná se o skupinový tanec, kde každý tančí sám za sebe ve velké skupině. Čím více lidí se bude pohybovat v jednom rytmu a choreografii, tím to bude mít lepší atmosféru a bude to větší zábava. Moc se na tento velkolepý taneční happening těším.

Proč by si lidé neměli nechat festival ujít?
Chceme přeci překonat rekord z minulého roku, ne? Jsem velmi soutěživá a ambiciózní, takže doufám, že nás v tom s Leošem a Ondřejem nenecháte a 11. listopadu ve 14 hodin dorazíte rozvlnit své křivky společně s námi a pokoříme rekord. Slibuju, že si všichni užijeme spoustu zábavy, tanečních kroků a dobré hudby. Těším se na všechny taneční nadšence!


Festival Life! nabídne letos poprvé spojení veletrhů SPORT Life!, DANCE Life!, IN-JOY Life!, YOU2BER Life! a nového projektu pro ženy Life! STYLE. Na své si tak přijdou milovníci jak sportu a pohybu, tak zábavy, tance a zdravého životního stylu. Více info na www.festivallife.cz.

PR
Článek otištěn v Kult 11/17
 Přidejte k článku první komentář >> 
Reklama:

Novinky:
Ingrid Sewardová
Můj manžel a já: Princ Philip a Alžběta II.
Ikar
Biografie Alžběty II. a prince Philipa – autorka se věnuje téměř výhradně osobnímu a rodinnému životu britského královského páru, neřeší tedy politické události. Zachycuje zákulisí britského dvora, přináší řadu zajímavostí, drobných detailů a historek, vysvětluje otázky protokolu a britských zvyklostí. Kniha je napsána čtivě, kvalitně a historicky věrohodně, živě vykresluje prostředí paláců, banketů i rodinných vztahů.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2018 Radek Holík
Google+