Hudba

Zveřejněno dne 18. 7. 2017
Armstrong forever
Legendární melodie písní Louise Armstronga rozezní 24. července v 19:30 hod. zahradu vily Tugendhat. V rámci večera zazní instumentální i zpívané hity nejproslulejšího z jazzmanů, jako např. Hello Dolly, Mackie Messer či What  Wonderful World v podání uskupení Tribute to Louis Armstrong, vedeného frontmanem a brněnským legendárním zpěvákem Karlem Strykem. Tribute to Louis Armstrong vystoupí ve složení: Rudolf Hájek – saxofon a zpěv, Petr Bláha – trombon, Oldřich Svoboda – basa, Roman Kobiela – bicí.Rezervace a prodej vstupenek
Vstupné: 200 Kč/osoba. Předchozí rezervace nutná, kapacita omezena. Vstupenky rezervujte na tel. +420 515 511 015/017 nebo e-mailu info@tugendhat.eu. Do interiérů je zakázán vstup s jehlovými podpatky.
Foto: Petr Dvořák

PR
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Lucia Aniello
Holky na tahu - DVD
Falcon
Nejlepší pařby jsou ty, na které se vám nechce... V odvážné, mládeži nepřístupné komedii Holky na tahu uspořádá pětice nejlepších kamarádek z vysoké školy (v podání Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilany Glazer a Zöe Kravitz) víkendové setkání po deseti letech v podobě divoké dámské jízdy v Miami. Jejich nespoutané řádění ale nabere překvapivě zlověstný směr poté, co se jim nešťastnou náhodou podaří zabít striptéra. Zatímco se v nastalém zmatku pokoušejí přijít na to, co si počnou, zažívají další a další bizarní příhody, které je v průběhu celé noci sblíží více než kdy předtím a pomohou jim zvládnout situace, ve kterých na podpoře přátel a kamarádů záleží nejvíce.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2017 Radek Holík
Google+