Hudba

Zveřejněno dne 18. 7. 2017
Armstrong forever
Legendární melodie písní Louise Armstronga rozezní 24. července v 19:30 hod. zahradu vily Tugendhat. V rámci večera zazní instumentální i zpívané hity nejproslulejšího z jazzmanů, jako např. Hello Dolly, Mackie Messer či What  Wonderful World v podání uskupení Tribute to Louis Armstrong, vedeného frontmanem a brněnským legendárním zpěvákem Karlem Strykem. Tribute to Louis Armstrong vystoupí ve složení: Rudolf Hájek – saxofon a zpěv, Petr Bláha – trombon, Oldřich Svoboda – basa, Roman Kobiela – bicí.Rezervace a prodej vstupenek
Vstupné: 200 Kč/osoba. Předchozí rezervace nutná, kapacita omezena. Vstupenky rezervujte na tel. +420 515 511 015/017 nebo e-mailu info@tugendhat.eu. Do interiérů je zakázán vstup s jehlovými podpatky.
Foto: Petr Dvořák

PR
 Přidejte k článku první komentář >> 
Reklama:

Novinky:
Meik Wiking
Lykke. Tajemství nejšťastnějších lidí na světě
Jota
Zapojte se do revolučního tažení za štěstím! Autor světového bestselleru Hygge – Prostě šťastný způsob života přichází s dalšími inspirativními nápady a návrhy, jak dosáhnout většího štěstí. Vezme nás na výpravu za pokladem jménem Lykke, tedy hledáním a nalézáním dobra, které ve světě kolem nás ještě je.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2018 Radek Holík
Google+