Hudba

Zveřejněno dne 18. 7. 2017
Armstrong forever
Legendární melodie písní Louise Armstronga rozezní 24. července v 19:30 hod. zahradu vily Tugendhat. V rámci večera zazní instumentální i zpívané hity nejproslulejšího z jazzmanů, jako např. Hello Dolly, Mackie Messer či What  Wonderful World v podání uskupení Tribute to Louis Armstrong, vedeného frontmanem a brněnským legendárním zpěvákem Karlem Strykem. Tribute to Louis Armstrong vystoupí ve složení: Rudolf Hájek – saxofon a zpěv, Petr Bláha – trombon, Oldřich Svoboda – basa, Roman Kobiela – bicí.Rezervace a prodej vstupenek
Vstupné: 200 Kč/osoba. Předchozí rezervace nutná, kapacita omezena. Vstupenky rezervujte na tel. +420 515 511 015/017 nebo e-mailu info@tugendhat.eu. Do interiérů je zakázán vstup s jehlovými podpatky.
Foto: Petr Dvořák

PR
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Petr Zídek
Utajená láska prezidenta Masaryka
Universum
První životopis ženy, která v roce 1928 navázala intimní vztah s prezidentem Masarykem, přináší naprosto neznámý příběh spisovatelky, básnířky, publicistky a veřejné aktivistky Oldry Sedlmayerové. Životní příběh, jenž je napínavější než román, zavádí čtenáře do zákulisí prvorepublikové politiky. Kniha odhaluje milostný vztah, který měl navždy zůstat utajen. Masarykovy nikdy dříve nepublikované erotické dopisy ukazují, že československý prezident prožíval v letech 1928–1934 s Oldrou vášnivý milostný román. Tu, která poznala Masaryka jako málokdo, čekalo nakonec smutné stáří v osamění, zapomnění a bídě.
Reklama:

Partneři:
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2017 Radek Holík
Google+