Hudba
Už tuto středu 21. srpna 2019 zahrají v rámci série Rock for People Concerts na brněnském výstavišti punkrockové legendy The Offspring. Na jednu z největších hudebních událostí léta zbývá už jen posledních pár vstupenek.
Hudba – celý článek
20. 8. 2019
52. ročník hudebně-švestkového festivalu Vizovické Trnkobraní, který se koná v pátek a sobotu 16. a 17. srpna 2019 v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích, zveřejnil svůj kompletní program.

Hudba – celý článek
14. 8. 2019
Filharmonie Brno pořádá již 20. ročník svého Mezinárodního hudebního festivalu Špilberk. Velké nádvoří hradu Špilberk bude ve druhé polovině srpna 2019 opět dějištěm tradičního hudebního open-air festivalu, který každoročně nabízí obyvatelům a návštěvníkům Brna letní kulturní vyžití pod širým nebem v krásném hradním areálu.
Hudba – celý článek
13. 8. 2019

Hrady CZ slaví 15 let, letos s respektem k památkám i životnímu prostředí. Patnáctý ročník festivalu Hrady CZ se po šňůře po českých hradech Točníku, Kunětické hoře, Švihově a Rožmberku nad Vltavou přesouvá na Moravu jako Moravské hrady.CZ. 

Hudba – celý článek
6. 8. 2019
Ukrajinská rapperka Alyona Alyona přiveze 26. září 2019 do Brna zprávu o současném stavu ukrajinského rapu a originální výpověď o vlastní krkolomné cestě k úspěchu. Zvolila pro ni ukrajinštinu místo angličtiny, autentičnost místo marketingové vyumělkovanosti a příběhovost místo nekonečných frází o kouření trávy. Na Flédě představí debutové album Pushka, syrový obraz všedního života ve své zemi.
Hudba – celý článek
3. 8. 2019
Beatles jako klasika pop music neobyčejně dobře zapadá i do programu MHF Petra Dvorského, který je většinově věnován spíše hudbě klasické. Koncert 10. srpna 2019 v jaroměřické zámecké zahradě propojí Moravskou filharmonii Olomouc s jednou z nejlepších revivalových skupin na světě – The Backwards. Rozmlouvali jsme s Františkem Suchanským alias Georgem Harrisonem.

Hudba – celý článek
31. 7. 2019
V rámci 21. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu Petra Dvorského se v období od 3. do 17. srpna 2019 v Jaroměřicích nad Rokytnou, Dalešicích, Dukovanech, Třebíči a Valči uskuteční celkem deset koncertů se širokým programovým záběrem – od folkloru, českých písní i francouzských šansonů přes spojení klasiky a popu po operní gala doplněné baletem. 

Hudba – celý článek
30. 7. 2019
Jedno město hudby UNESCO, čtyři srpnové dny, mnoho různorodých míst, desítky koncertů, performancí, happeningů, stovky účinkujících a tisíce hudbymilovných, spokojených lidí. A vstup na většinu akcí zdarma! To bude Maraton hudby Brno 2019, který město promění v jedno velké hudební pódium.

Hudba – celý článek
26. 7. 2019
Již po osmadvacáté se bude v Brně konat jeden z nejzajímavějších kytarových festivalů Evropy (www.guitarcz.com) s koncerty světové špičky, kurzy hry na kytaru a kytarovou soutěží Guitartalent. Vítěz získá kytaru nejvýznamnějšího japonského kytaráře Masaki Sakuraie a účast ve finále soutěže v Tokiu.

Hudba – celý článek
22. 7. 2019
Sázavafest je multikulturní a multižánrový hudební festival, konající se již po několikáté v malebném zámeckém lesoparku ve Světlé nad Sázavou. Letos se uskuteční už jeho 19. ročník.

Hudba – celý článek
15. 7. 2019
Starší články ze sekce Hudba
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Julian Earl
Kráva na stromě
Alpress
Veterina, to je dřina. Ale i nekonečná zábava… Autor podává svědectví o náročné a občas i nevděčné práci venkovského zvěrolékaře, která se leckdy neobejde bez hořkých, či naopak humorných situací, ať už ze strany zvířat, anebo těch, kteří se o ně starají.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+