Výstavy

Zveřejněno dne 28. 1. 2020
Vila Stiassni rozkvetla
Vila Stiassni se uprostřed zimy zahalila do květinového hávu. V letošním roce totiž uplynulo magických 111 let od svatby jejích majitelů, Alfreda a Hermine Stiassni. "Proto se celá květinová výstava ponese ve svatebním duchu. Nebudou chybět dokonce ani dobové svatební šaty a doplňky," uvedla k výstavě kastelánka vily Kateřina Konečná.Návštěvníci si mohou až do 3. února 2020 vychutnat krásné vilové interiéry v jedinečném spojení se stovkami květů, které vilu na několik dní doslova rozzáří. Nenechte si ujít příležitost vidět vilu v hávu svatebním a třeba se i nechat inspirovat pro svůj svatební den.

Květinová výstava je nedílnou součástí prohlídkové trasy vily. Květiny tak zdobí jak reprezentativní salonky, tak i soukromé pokoje rodiny, které si návštěvníci mohou prohlédnout společně s průvodcem.

V době konání výstavy je otevřeno denně od 9 do 17.00. Prohlídky vychází vždy v celou hodinu.

Doporučujeme rezervaci.

Vila Stiassni
Hroznová 14
otevřeno Pá–Po
www.vila-stiassni.cz

Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Petr Borkovec
Věci, které ztrácíme
Meandr
Ty jednou někde necháš vlastní hlavu! Minule klíče, včera šála – a teď sluchátka! Na co prosím tě myslíš?“ Leporelo o věcech, které často ztrácíme. Které zapomínáme ve vlaku, ve škole, na plotě, v obchodě nebo kdovíkde. O věcech, s nimiž se už neshledáme...
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+