Výstavy

Zveřejněno dne 19. 8. 2018
Dernisáž Bienále Brno
Výstava 28. mezinárodního bienále grafického designu Brno 2018 v Moravské galerii se chýlí ke konci a 26. srpna 2018 se s ní můžete s grácií rozloučit.


Co jsme si pro vás nachystali?

14.00 - 16.00 Derniérový workshop
Na nedělní odpoledne jsme připravili otevřenou dílnu pro děti i dospělé, inspirovanou letošní Mezinárodní přehlídkou grafického designu.

17.00 Komentovaná prohlídka

Na workshop naváže poslední možnost projít si výstavy s jejichkurátory, kteří si připravili komentovanou prohlídku.

19.00 Rozlučková bienálová party
A večer nás čeká pořádný rozlučkový večírek s DJ Tomem Holičem na terase UMPRUM.

Prodloužená otevírací doba všech výstav Bienále Brno 2018 bude do 20.00.

Více o Bienále na http://28.bienalebrno.org/.

Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Rudolf Havlík
Po čem ženy touží - DVD
Cinemart
Charismatický cynik Karel Král (Jiří Langmajer), na kterého ženy letí, je šéfredaktorem časopisu Playboy. Jednoho dne jeho nezávazný způsob života utrží hned několik ran. Dostane výpověď kvůli průšvihům a poklesu prodejnosti časopisu, bývalá manželka a dcera ho opět naštvou, neznámá žena mu nabourá auto a na jeho místo je dosazena pohledná mladá šéfredaktorka Leona. Karel vyřeší problémy po chlapsku – společně s nejlepším kamarádem se opije a v dobrodružné noci si přeje, aby se stal ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší a on je na tom kvůli nim bídně.“ Ráno Karel zjistí, že následkem noční alkoholické „jízdy“ a zásahem vědmy Zoltany se stal ženou. Karel se musí vyrovnat nejen s novým vzhledem, ale hlavně se naučit fungovat v ženském těle a zjistit, zda to mají ženy opravdu snazší?
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+