Výstavy

Zveřejněno dne 30. 5. 2017
Vernisáž výstavy Mezisvěty
Hravost i dramatičnost, intimita a monumentalita – přirozené mísení těchto poloh se objevuje v dílech výtvarnice Adély Olivy, jejíž výstavu Mezisvěty hostí Divadlo Bolka Polívky. Výstava jejích působivých obrazů bude ve foyer divadla pro veřejnost přístupna od 31. května 2017, kdy v 17:30 hodin proběhne slavnostní vernisáž.
Obrazy představují pro Adélu Olivu pomyslný deník, jemuž svěřuje své zážitky a reflexe v podobě symbolických vizuálních záznamů. Autorka v těchto uhrančivých malířských „zápisech“ osciluje mezi hutnější expresí a křehkou poetičností. Výstava Mezisvěty je inspirována jak světlem jihofrancouzského podnebí, tak středoevropskými kořeny této sugestivní výtvarnice.   

Adéla Oliva (1977) je česká výtvarnice. Studovala ve francouzském Toulouse na Université Du Mirail, arts & arts appliqués v ateliéru prof. M. Ferniota. Vystavuje v Čechách i ve Francii, od roku 2002 jsou její díla k vidění na kolektivních výstavách, v roce 2008 začala vystavovat samostatně.

PR
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Lucie a Nicol Ehrenbergerovy
A Cup of Style 2018-Diář
#booklab
Blogerky Lucie a Nicole z A Cup of Style věří, že správné plánování je velká část úspěchu. Proto vytvořily diář, který vás nejen provede celým rokem a pomůže vám řádně si naplánovat veškeré aktivity, ale dá i prostor pro vlastní poznámky a kreativitu. Užijte si s diářem v novém designu rok 2018 na jedničku!
Reklama:

Partneři:
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2017 Radek Holík
Google+