Divadla

Zveřejněno dne 12. 3. 2021
Talk show MdB Klub přivítá své hosty i v březnu
MdB Klub uvítá herečku a zpěvačku Viktórii Matušovovou, která v povídání s Janou Musilovou shrne svou dosavadní kariéru, a se zajímavostmi své práce vás seznámí i foniatr Radan Havlík. V milém duchu se ponese také rozhovor Barbory Goldmannové s hercem a hudebníkem Lukášem Janotou a mladou zpěvačkou Lucií Bikárovou. Nové díly čekejte vždy v sobotu v 19.00 na YouTube. A soutěžte v nich o divadelní CD!Již se železnou pravidelností pro vás režisér Petr Gazdík připravuje online pořad MdB Klub – talk show z vašeho divadla, jenž můžete sledovat na stejnojmenném YouTube kanále.

Hostem Jany Musilové bude výrazná osobnost MdB, herečka a zpěvačka Viktória Matušovová, která zavzpomíná na své začátky na Slovensku a povypráví, jak je šťastná, že ji konkurz na muzikál Jekyll a Hyde zavedl do Brna. Otolaryngolog a foniatr MUDr. Radan Havlík, Ph.D. promluví o zajímavostech svého oboru, o své lásce ke sportu a k Městskému divadlu Brno.

Barbora Goldmannová vyzpovídá kolegu Lukáše Janotu. Ten není jen hercem MdB, ale věnuje se i vlastní hudební tvorbě, dabuje a je producentem. V přátelském duchu zavzpomíná na své umělecké začátky a zazpívá píseň z inscenace Světáci, při níž se doprovodí na saxofon. U krbu se k němu přidá mladá nadaná zpěvačka Lucie Bikárová, kterou můžete znát z pěvecké soutěže SuperStar, ale i z jeviště MdB, kde jako dítě hrála v muzikálech Let snů LILI a Pískání po větru. Promluví o nepříjemnostech, které jí popularita přinesla, ale i o svých plánech do budoucna.

Divadelním klubem MdB se tak každou březnovou sobotu od 19.00 opět rozezní krásná hudba i milé povídání. A nově můžete v každém díle soutěžit o CD z produkce MdB!

MdB Klub – talk show z vašeho divadla
Divadelní klub MdB
nonstop online

Redakce
Článek otištěn v Kult 03/21
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Alain-Fabien Delon
Z rodu vyvolených
Garamond
Příběh dominantního otce a syna ve formě fiktivníh zpovědi, kde je vše pravda. Může se život přes noc obrátit naruby? Osmnáctiletý Alex Delval sní o tom, že se stane hercem jako jeho otec. Když je mu ale nabídnuta role, přepadnou ho silné pochybnosti. Jeho démoni ho doženou k alkoholu. Vypukne rvačka. Opona. Znovu při vědomí se Alex ocitá tváří v tvář neznámému muži. Šedesát let, příjemný vzhled. Psycholog. V hlubinách noci mezi nimi vznikne nečekané pouto. Alex se poprvé odváží poddat. Jak se stát sám sebou, když vyrůstal ve stínu mýtu? Jak překonat představu „syna někoho“, aby konečně převzal kontrolu nad svým osudem? Otec a syn. Láska a nenávist. A život před sebou.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+